Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Konkrétan hogyan kell elképzel...

Konkrétan hogyan kell elképzelni azt, amikor a picinek felrántják a letapadt bőrt a kukin? 1 hónap múlva ez ügyben jelenésünk van másfél éves kisfiammal, de nagyon félek tőle.

Figyelt kérdés
Megfogja, és szó szerint felrántja? De hát ez brutális. Amikor fürdés után próbálgatom neki, már akkor nyöszörög. Mit tanácsolnátok addig hogyan segítsem hogy ne legyen akkor üvöltés. Tornáztassam minél többet? Ez használ? Vagy mit csináljak?
2010. ápr. 20. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A harmadik vagyok. Nem tudod megbeszélni a dokival hogy ne csinálja?! A mi dokink egyébként ellene van, de a fertőzés miatt muszáj volt... De utána nekem nem is kellett huzogatnom a bőrt rajta és mondta hogy vissza fog tapadni, semmi gond, mert ez hormonális és majd ráérünk 2-3 éves kora körül foglalkozni vele.

A kolléganőm kisfiának pl. 3 éves korig hagyta a doki és valamikor 3 éves kora után egyszer csak fürdés közben teljesen hátra csusszant neki a bőr!

Szerintem inkább ne kend be azzal a krémmel, mégiscsak szteroidos krémről van szó.

Egyszerűen mond meg a dokinak, hogy Te ezt nem akarod, nem hagyod és kész!!!

2010. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni, mindenképp fel akarja rántani neki. Egyébként bocs a tudatlanságomért, de az hogy szteroidos krém az mit tesz? Mármint mi az, és mennyiben káros a babára?
2010. ápr. 22. 18:36
 13/15 anonim ***** válasza:
na,megoldódott a helyzet azóta? mi történt?
2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi az érdeklődésed:)

Akkor elmentünk az orvoshoz, szépen felhúzta neki. Hát kb. 2 napig utána fogta peluson keresztül a kukiját hogy fájlalja, de nem volt vészes egyáltalán. Rosszabbra számítottam.

2011. máj. 4. 21:05
 15/15 anonim ***** válasza:
akkor örülök :)
2011. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!