Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor költöznétek? Segítség...

Mikor költöznétek? Segítség főleg akinek van tapasztalata.

Figyelt kérdés

Egyébként is tervbe volt a költözès csak jövőre viszont pàromnak úgy nèz ki most lesz lehetősége. 7 éve vagyunk együtt van egy kisfiunk aki 15 hónapos és októberben fog születni a kishuga. Ragaszkodom az itteni orvosomhoz nála szeretnék szülni ahogy a fiamat is.

Úgy érzem felelőtlenség lenne elmenni amíg párom munkahelye biztos nem lesz viszont 6 ève együtt élünk és egy 7vègénél tovább nem voltunk távol egymástól.

Ahol most élünk az saját ház az én nevemen. Ahova megyünk az 1.5 óra kocsival. Jobb megèlhetés miatt muszály. Párom a szakmájával jobban keresne mint most.

szóval a kérdésem h ti mikor költöznètek? Figyelembe véve a szülèst a gyerekeket a kapcsolatot amit felépítettünk. Ha maradok a fiammal még a kicsi megszületik utàna gondolom elég nehéz lenne egyedül plàne még fel nem épülök. Anyósomék helyben vannak tudnának segíteni de hívjam éjszakára is?

Hogyan tovább?


2016. aug. 22. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Eredetileg jövő tavasszal terveztük a költözést akkor már a kicsi is nagyobb lesz. Viszont a munka most jött.

Az biztos mire a fiam oviba megy azt szeretnénk ha megszokná az új környezetet.

2016. aug. 22. 22:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi pontosan a kérdés? Egyértelműen mennék a férjemmel, akárhova megy is. Miután azt írod, saját házban laktok, sok veszíteni valotok nincs, ha nem jön be az új hely, visszakoltoztok.

Anyosekat meg minek kellene athivni? Két gyereket el lehet látni simán, max ha császárral szülész kicsit nehezebb, de simán meg lehet oldani egyedül is

2016. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első gyerekünkkel voltam kb. 7 hónapos terhes, mikor férjem másik városban, egy órányira kapott munkát. Én sem akartam már orvost váltani, így ő járt dolgozni, én meg maradtam a szüleimnél (20 perc kocsiútra volt a kórház), hétvégente találkoztunk. Mikor kezdődött a vajúdás, hazajött, végig velem volt a kórházban. A kórházból az új otthonunkba mentünk már haza.

Két kisebbik gyerekem között 17 hónap különbség van - úgy számolom, nálatok is ennyi lesz. Szerintem nem kivitelezhetetlen, főleg ha anyósod tud valamennyit segíteni, pl. a főzésben, és másfél óra sem annyira rengeteg (főleg ha 8 órát dolgozik a párod), akár hétközben is haza tud járni. Az új munkahelye mennyire családbarát? Mert ha pont most kezd, attól még az 5 nap apasági szabadság jár neki is, akkor is veletek tudna lenni. De én biztos nem maradnék otthon egyedül a két gyerekkel, legkésőbb szülés után mennék a férjemmel.

2016. aug. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első költözésnél 1 hónapos volt a gyerek (nem így terveztük), teljesen jól kibírta a gyerek, nem érdekelte a szitu egyáltalán. Nehéz válaszolni erre, mert látszik, hogy te elgondolkozol azon, hogy nem mennél azonnal a férjeddel. Én biztos, hogy azonnal mennék, amint ő kimegy. Egyáltalán nem érdekelne semmi, se a megszokott orvosom, se semmi, csak a családunk mentális állapota érdekelne. Nyilván egy nyugati országba mentek jó egészségügyi ellátással, szóval nincs kérdés szerintem.


De más meg simán elvan a férje nélkül, és az anyósáékkal is, szóval te tudod.

2016. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem más országba megyünk csak más városba.
2016. aug. 23. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
az nem opció, hogy költöztök, jársz ott terhesgondozásra, viszont szülés előtt 1-2 héttel visszaköltözöl, és a mostani orvosoddal szülsz? Vagy mondjuk ha mindig péntek délutánra kérnél időpontot, elköltöznétek, de pénteken visszamennétek, ott töltenétek a hétvégét, aztán vasárnap este haza.
2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!