Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdetetek a babával...

Mikor kezdetetek a babával kávézókba, cukrászdákba, éttermekbe járni?

Figyelt kérdés

Most 13 napos a lányom. A születése előtt kb. naponta mentünk ilyen helyekre és érdekelne, mikortól iktathatjuk be a napjainkba megint. :)

Jelenleg az a felállás, hogy a barátnőim jönnek ide és itt tartjuk a pletykapartikat, vagy közösen megyünk sétálni és útközben veszünk valamit gyorsan.


2016. aug. 24. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Egy par napos-hetes gyereknek pont tok mindegy h hol tologatjak a babakocsiban. Lenyeg h ne zajos,tulzsufolt hely legyen,de nem gondolom h ne lehetne beulne egy cukraszdaba egy felorara vele. En a babamat 2 hetes koraban vittem be eloszor ilyen helyre.vegig aludt,fel se tunt neki. Sztem a lenyeg h ne hordozoban fekudjon orakat,hanem egy kenyelmes mozesben ahol van lehetosege elnyujtozni:)
2016. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
13 napos a gyerek, 4 napot kórházban voltál. Talán a 9 nap alatt annyira gyakran nem tudtak menni. 😁 De lehet, hogy én vagyok a hülye és nem értem a gyakran fogalmát. Én a 6 hetet nagyjából kivárnám és utána mennék. Ha a gyerkőc is kompatibilis ezzel a programmal. Mert ugye ember tervez, három hetes korban kezdődő hasfajas végez.
2016. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
En sem vinnék pár napos gyereket ilyen helyre. Nyilván mindegy a gyereknek, h miben alszik de az nem, h kik veszik korul. Vad idegenek ki tudja milyen betegségekkel. Nem vagyok amugy para mami, de akkor sem vinném zárt helyre, sok ember (idegenek) közé. A friss levegő es a szabad tér az mas, de pl. zsúfolt helyre ekkor sem vinnem. Neki egyszerűen még nincsen immunrendszere. Ezt nem ártana figyelembe venni...
2016. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A barátnők egy hét után jöttek. Igaz nem egyszerre, külön-külön. Csavarogni durván 1 hónapos korában mentünk. De mi menős család vagyunk egyébként is. A Nagyot 4,5 hónapos vittük wellnesselni, a Kicsi most pl. 3,5 hónapos volt. Mondjuk őt még akkor vízbe nem vittük, de két hónappal később ismét mentünk, akkor már simán.

Ha nem is kávézóba, de barátnőkhöz kávézni, dumálni egy hónapos kora óta járunk.

2016. aug. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem akarják a szoptatást meg se próbálni ezek az "anyukák"? Hogy lehessen szabadon rángatni azr a gyereket?
2016. aug. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Van olyan ismerősöm akik a kezdettől vitték a gyereket mindenféle rendezvényre, mást se lattam/hallottam csak hogy itt voltak, ott voltak...a gyerek rendszeresen az autós ülésben alszik tobb órát, 10 hónapos es nem mászik. Napirendje nincs, van h egyáltalán nem alszik napközben (ha epp ugy jon ki), van hogy csak éjfélkor rakják le. Azt mondjak tok jol el van, megszokta mar... De milyen áron. Ok, ez egy véglet, csak leírtam, h ilyen is van!
2016. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!