Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugózás? Állás?

Rugózás? Állás?

Figyelt kérdés
7 hónapos múlt a lányom,és ha talajra érintem a lábait,lábújhegyen áll... és csak nézi őket. Voltunk fejlődésneurológián 3 és 6 hósan,nyaki-háti izomhipotonia miatt.,és ott is mondták,hogy nem rúgizik és,spiccel nagyon. Gondoltam majd utoléri magát,nem minden baba egyforma... most 7 hós múlt egy héttel,és még mindig ugyanaz... ha ráengedem a súlyát a lábaira,érzem hogy ehez még gyenge... inog,összecsuklik a lába stb... Nem járatom,csak néha néha a hóna alatt meg fogom és lerakom a lábait a talajra. Szerintetek itt még nincs gond? Tehát még benne vagyunk abban a korban,hogy még nem kell tornára stb.re vinni... Nem akarom siettetni,csak azt sem akarom,hogy ebből később gond legyen! Mászni zud,nègykézlábból pedig kiül,és nagyon szeret ücsörögni! Kopja nincs! Jumperoo.ra vagy rugos hintára gonodoltam! Ez hasz os lenne neki? Köszi a válaszokat.

2016. aug. 25. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Az elején azt hittem, valós probléma.

De már megint csak a tudatlanság.

7 hónaposan mászik = előrébb jár, mint az elvárt.

Ne erôltess rá olyan mozgásformát, amit még nem kelk tudnia!

2016. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs eriltetve semmi!! 6 HONAPOSAN FEHLODESNEUROLOGUS ORVOS ALLITOTTA LABRA.. ES AKKOR MONDTA H SPICCEL.. AMIT NEM KENE.. A LENYEG A KERDESBEN,H SEGIT E BABANAK A RUGOS HINTA?? SENKINEM EROLTET SEMMIT AZ EN LANYOMMAL!! SOT.. TUDATLAN TE VAGY MERT NEM TUDSZ OLVASNI! IGY NE IS IRJ BOSZMESEGET! ELORE AKAROM A LANYOMAT SEGITENI, H KESOBB NE LEGYEN BAJ
2016. aug. 25. 14:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyenlitek.. nem tokeletesen maszik.. de negykezlab all es a kwzeit labat nem rendezetten de teszi elore es A pomtbol eljut B pontba...
2016. aug. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!