Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynak jó ötlet...

1 éves kislánynak jó ötlet babakonyhát venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még nem játszik vele úgy igazán főzőset, de azért gondolom ki be pakolászna, vagy ha fénnyel és hanggal van az is tetszene neki biztos.Vagy ha nem azt akkor mit lehetne neki ami jó ötlet és megéri a pénzt, mármint nem pár hónapig használja csak.
2016. aug. 28. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányunkat kb. 2,5 évesen kezdte érdekelni a konyha, most 4 éves múlt és még mindig szereti. Szerintem nem érdemes 1 évesnek megvenni, mert ami 1 évesen megfelelő méret, azt 3-4 évesen már nem tudja használni. Triciklit vettünk az első szülinapjára. Még a babalaptopnak örült nagyon akkoriban.
2016. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
néha azért ránézett :) most 20 hónapos és elvétve játszik vele,de őt annyira nem érdekli, pont úgy ahogy a nővérét se érdekelte.
2016. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem 1èvesnek való. Egy èves nem èrtèkeli mèg , de ha lesz kèr,hàrom èves, akkor nagyon jô ajándèk lehet.Az èn lànyom egy èvesen hintàt kapott, golyópàlyàt, hintalò fèlesèget. Ö tèli gyerek, de nyàron, ōsszel jò ajàndèk lehet az a tologatôs biciklis jàrmū.
2016. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!