Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyák napjára milyen ötleteite...

Anyák napjára milyen ötleteitek vannak, amival meglephetnénk a nagyikat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

8 hónapos a kislányom. Valamit szeretnék készíteni, ami nem drága. A só-liszt gyurmás kéz-láb lenyomatott már karácsonykor megcsináltam.

Van valakinek más ötlete?

Köszönöm!


2010. ápr. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Képet kerettel, készíthetsz te magad egy montírozott képet, pl. virágokat montírozol a gyerkőc köré, vagy ilyesmit.

Beleteszed egy szép keretbe, aztán a nagyik sikítozhatnak örömükben! :-D

2010. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt is vannak jó ötletek szerintem. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ablak elé lógatható virágot, vagy pillangót készíteni a gyerkőc tenyeréből. Színes papírra rárajzolni a tenyerét, kivágni és sok kis tenyérből körben virágot formázni. Ezt gumidamilra (esetleg cérnára) erősíeni és pl. az ablak elé fel lehet akasztani. Pillangót két kifordított tenyér adja, középre egy "hernyó"formát vágni, erre lehet írni kis versikét. Nagyobb gyerekek akár ki is színezhetik maguk.
2010. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fényképet már adtunk!

Más őtletek???

2010. ápr. 23. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az olcsóbbak közé tartozik és fényképes dolog, de azért megemlíteném: fehér vagy világos asztalterítőre rávasalható papírra nyomtatott fényképeket tettünk a gyerekekről. Mi házilag készítettük, de vannak helyek, ahol megcsinálják.

Még gyerekkoromban virágos képeslapokból csináltam varrós dobozt a mamámnak. Pelenkaöltéssel varrtam össze,a belsejébe színes kartonpapírt szabtam, hogy legyen tartása. A képeslapokat pelenkaöltéssel varrtam össze. Nagyon örült neki a nagyi és olcsó is volt.

2010. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!