Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák van ötleteitek?

Kisbabás anyukák van ötleteitek?

Figyelt kérdés

Szoptatás alatt kilyukadtak a fogaim. Elmenntem betömetni a helyi fogorvoshoz. Betömte, de elrontotta a fogaimat, mert lepolírozta és így egy csomó zománcot leszedet. Ráadásúl az első és második fogamnál érezhetően ott vannak a huppadások.

Kapa fogamon Féig ott a zománc aztán egy nagy mélyedés utána a másik részen meg le van szedve alig maradt!

A kapa melleti fogon meg láttni ahogy összevissza van dörzsölve!

Mit tegyek most! Vissza nem lehet csinálni! El vagyok keseredve! :(

Tudom nem ide illik a kérdésem, de itt sokan vannak akik olvassák hát ha ír valaki nekem vmi megoldást!


2009. dec. 4. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon zavar mert olyan érzés mintha lenne valami a fogamon csak nem tom leszedni!brrrrrrrrr
2009. dec. 4. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik fogorvos??? Nincs ötletem...
2009. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na én vissza mennék a helyedben, és megmondanám neki hogy csináljon valamit, különben a betegjogi tanácsodónál bepanaszolod!

Mondd meg neki hogy neked ez így nem tetszik, csináljon vele valamit, esztétikailag neked ez nem felel meg, zavar, és hogy javítsa ki!

Mondd meg neki húzzon rajta valamit végig és ő is megérzi hogy mi a hiba!

2009. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!