Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a gyermekorvos váltás...

Mi a gyermekorvos váltás menete? Váltott már közületek valaki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmész ahhoz az orvoshoz, akihez ezentúl vinni szeretnéd a babádat. Elmondod neki, hogy szeretnél ovost váltani, merta mostanival nem vagy elégedett (bár nem is fontos magyarázkodnod, hogy miért). A régi orvostól ő kikéri a gyereked papírjait, neked nem is kell majd hozzá elmenned.
2010. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,úgy történik,ahogy az első leírta.
2010. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!! Én is valahogy így gondoltam. Csak azt nem tudtam,hogy a papírokat ki intézik.
2010. ápr. 21. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél váltani,nem vagy megelégedve,vagy..?
2010. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok megelégedve a mostani dokival. Havi egyszer beszélünk vele,de az is max 10 perc. Ami alatt semmit se tudok megbeszélni vele. Szerinte minden oké. Pedig nekem lenne jópár kérdésem. Szóval amit csinál az nulla. Kisfiam segítség nélkül sajnos nem tud kakilni,ami szerintem baj. Szerinte majd kinövi. Szóval vannak gondok.
2010. ápr. 22. 09:46
 6/6 anonim válasza:

Mi az, hogy majd kinövi????? VADBAROM!!!! 10 év alatt voltam bőven, mikor a gyerekorvos(om) azt mondta, majd elnövöm a hörghurutokat meg ilyeneket... Azután arra ébredtem sokszor, hogy nem kapok levegőt. Éjjel. Volt, hogy apám a lábamnál fogva lógatott, anyám meg a hátamat ütötte szegény, hogy levegőt kapjak... A manduláim szarakodtak, be szoktak durranni, és akkor valami nyákos folyadékot termeltek, ami leragasztotta a gégefedőmet. Már olyan is volt, hogy pizsamában ugrottak a moszkvicsba velem együtt, és mire az ügyeletre értek velem addigra már lila volt a szám, az ügyeletes orvos meg emelte a telefont, hogy mentőt, meg műtőt készíteni gégemetszésre... Na, ez utóbbit megúsztam, mert a doki valahogy levegőhöz juttatott. Ezután anyám elvitt egy privát orvoshoz, akinek az volt az első kérdése, hogy ki volt az a marha, aki még nem küldte a gyereket mandulaműtétre?!? Gyakorlatilag ennek (a privát orvos) az embernek köszönhetem, hogy még élek. Az összes mandulám kivette. Azóta egyszer sem fulladtam.


A lényeg:VÁLTSD LE AZ ORVOST!


32/F

Üdv.

2010. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!