Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent vs Mam. Melyik vált be...

Avent vs Mam. Melyik vált be nálatok?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok. Szoptatni szeretném elsősorban a kisbabámat, de szeretném ha lenne itthon cumisüveg. Melyik márkát válasszam?
2016. aug. 29. 23:01
1 2
 1/13 bithorlo ***** válasza:
55%
TommeTipe.
2016. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elore nem lehet tudni.

Mi probaltuk Tommee Tippie, Avent, MAM, Dr Brown, Nuk, egyiket sem fogadte el,na mire aztan Ausztriabol rendeltem Mimijumit, az valt be.

O is szopizik, de kellett kiegeszites par honapig.

2016. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eleinte Aventet használtunk, majd áttértünk a MAM-ra. Abban az a jó, hogy van ez a bizonyos anti colic fajta üveg, amiben alul van egy szelep, ezáltal nem nyel annyi levegőt a pici és segít a hasfájás elkerülésében. És nálunk határozottan be is vált :) Úgyhogy hamar áttértünk rá és kizárólag ezt a fajta üveget használtuk :) úgyhogy én jó szívvel ajánlom :)
2016. aug. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Nuk-osat nem fogadta el, a Mam-os termèkek beváltak.
2016. aug. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sógornőméké meg épphogy az Aventet és MAM-ot nem fogadta el, nekik a Nuk vált be.
2016. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee cumisüveg

5 hónapos kortól avent varázsitató.

Mam pedig a cumi volt :)

2016. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyértelűen MAM ☺
2016. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem lehet előre tudni, a baba fogja "eldönteni" melyiket szereti, nálunk pl csak az avent vállt be, semmilyen más cumit nem fogadott el
2016. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél MAM-osat használtunk.

Nem kell külön sterilizálót venni, mert önmagában mikróban lehet fertőtleníteni. Meg az is tetszett, hogy darabokra lehet szedni, így tényleg jól ki lehet tisztítani és megszárítani.

2016. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

MAM az első időkben nagyon jó volt a hasfájás megelőzésére. (Először nem tudott szopizni a kisfiam, de tejem volt, ekkor használtuk.)

Később jó ideig nem használtunk cumisüveget, mikor újra előkerült, a MAM-ot már nem fogadta el, de a Lansinoh-ot igen. (Mellszívóhoz adták.)

Én azt gondolom, hogy az üveg kidolgozásában a MAM a legjobb, de a cumi része nem annyira. A Lansinoh cumijának menete egyébként jó hozzá, szóval én arra lecseréltem. :)

2016. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!