Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós növekedési ugrás után...

3 hós növekedési ugrás után másnál se állt vissza a rendszer?

Figyelt kérdés
Babám nagyjából 2 óránként evett. Néha gyakrabban. 1 hónapja viszont semmi rendszer, hol óránként, hol fél óránként kér. 5 hét alatt 6 centit hízott, most 16 hetesen 67 cm és 6700 gramm. Ez lehet az oka?
2016. aug. 30. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:
6 centit nőtt. Upsz, elírtam :)
2016. aug. 30. 16:55
 2/2 anonim ***** válasza:

De, 2 hét múlva. Előtte viszont volt gond, kb 1 hónap alatt rájöttem, hogy gyakran álmos és úgy próbálom etetni. Kitapasztaltam, hogy mikor járkálok vele nem sír - kivéve ha tényleg éhes, akkor folytatja. És tényleg 3 óránként evett ezután, amikor meg álmosság miatt sírt vagyis csendben volt mikor járkálok vele 10 perc alatt el tudtam altatni.

De szerintem ha el tud húzódni 2 hétig, akkor lehet tovább is, de ezt csak te tudod kitapasztalni.

2016. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!