Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vezettétek be a natúr...

Hogy vezettétek be a natúr joghurtot, sajtot, túrót, akiknek tejfehérje allergia miatt, vagy annak gyanúja miatt Milupa Pepti tápszert evett a babája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam tejfehérje allergiás, így a Heim Pálban azt ajánlották, hogy két éves korig egyáltalán semmilyen tejterméket ne adjunk. Neki nagyon súlyos ekcémája lett 3 hósan, pedig csakis szoptattam és én sem ettem tejterméket. De már pl a felvágottakban lévő minimális tejfehérje is allergiát okozott nála amit én ettem meg. 8 hónapos korára sikerült kikezelni a tüneteit. Most már elmúlt 3 éves, minimális tejterméket ehet, színtejet még nem, mert akkor a lábszárán megjelennek nagy piros száraz foltok. Így még mindig diétán van.

Tápszert sosem evett.

Azt mondták iskolás korra a gyerekek nagy százaléka kinövi.

2010. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk csak azért kapta a fent említett tápszert, mert a homlokán száraz volt a bőre...a doki un. elővigyázatosságból írta fel.

Egyébként én ettem, ittam tejtermékekert és semmi gondot nem okozott.

2010. ápr. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!