Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztóból elővett főtt...

Fagyasztóból elővett főtt céklát kiengedés után betehetem a hűtőbe 1 napra?

Figyelt kérdés
Főztem céklát a kislányomnak és kiporciózva lefagyasztottam. Amit ma kivettem a fagyasztóból túl sok lett, nem tettem mindet az ebédjébe. (Így is maradt az ebédből uzsira is.) Tudom, hogy kiengedett élelmiszert nem lehet újra lefagyasztani. De hűtőbe betehetem 1 napra? Jó lenne a holnapi ebédhez is.
2010. ápr. 21. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én bizony egy napra el szoktam tenni, feltéve ha tiszta kanállal nyúltam bele, szóval lényegében érintetlen.
2010. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinte hozzá sem nyúltam, mert 2 darab volt és csak az egyiket használtam fel. Én sem hiszem, hogy bármi baja lenne, csak gondoltam, hátha vannak nálam tapasztaltabb anyukák, akik már rutinosabbak a bébi ételek készítésében. Köszi a választ! :)
2010. ápr. 21. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én berakom. Kiveszek egy adag megfőtt, leturmixolt lefagyasztott pl. céklát, hozzáadom a frissen megfőtt, turmixolt krumplihoz (azt mindig frissen csinálom, mint a répát), összekeverem a kettőt, szétosztom 2 adagra és az egyik megy ebédre, a másik a hűtőbe másnapra. Így én mindig 2 naponta főzök újat.
2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!