Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok írni recepteket,...

Tudnátok írni recepteket, vagy ajánlani olyan oldalakat ahol találok bébiétel receptet? Én főzök a cseppemnek és szeretnék változatosan.

Figyelt kérdés
5 hónapos 2 hónapig szopizott azóta tápszeres így eszünk sok mindent. Csak azt eszi meg amit én főzök az üveges kaja nem kell neki amit nem is bánok. Az ebédje mindig zöldségféle, rizs, tojás nélküli tészta és most kóstolgatjuk a húst (csirkemellet egyenlőre) ezeket szoktam kombinálni. Szeretnék neki változatosabban főzni mert nagyon jó evő. A ti babátok mit szeret? Mit főztök neki? Saját tapasztalat is érdekel:) köszönöm a válaszokat
2016. szept. 2. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Mi nagyon szerettük a rizsát cukkinivel,

Vagy a barackot babakekszel,

Pl ma a fiamnak almát adtam.

Tegnap alma-barack azelőtt meg krumpli borkkolival.

Vagy rizsa brokkoli. Imádják nalunk!

Meggy levet nagyon szertik.

2016. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Vagy tápszerrel kevertem el a kukoricadarat.

Azt is tömte a lanyom kisebb korába.


Első voltam

2016. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért értékeltél 0%-ra?

Nem kaják kellettek?

2016. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Facebook csoport: baba napi menü

Mindig nagyon jo oteleket irnak az anyukak! Nem gyozom kovetni meg kiporbalni!:)

2016. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem én értékeltelek 0-ra zöld kezecske ment minden válaszra
2016. szept. 2. 12:33
 6/9 A kérdező kommentje:
a facebook oldalt mindjárt kikeresem :)
2016. szept. 2. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Na mindegy.

Ezeket amiket irtam ugyis sokaig kell probálni. Legalábbis mi egy hétig minimum csak egy félét ettünk. Aztán kombinálva.

Első válaszoló voltam.

2016. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alma+burgonya

Almalé

Almapüré

Almareszelék

Alma+babakeksz

Alma+banán

Alma+cékla

Alma+őszibarack

Alma+sütőtök

Banános krumplipüré

Almás sütőtök

Almás s.répapüré

Brokkolifőzelék

Gesztenyefőzelék

Meggy burgonyával

Csirke- pulykahús püré

Ezt is lehet sűtőtökkel, s.répával, almával...

😊👍

2016. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En delelottonkent gyumolcsot adok neki esetleg sinalcot azoktam rakni bele keveset, ha nagyon leveses a gyumolcs. Ebedre zoldsegpureket husival, kis szem krumplival erositve. Eddig a cukkini volt a kedvence, de evett mar brokkolit, karfiolt, repat, karalabet, zellert, ma pl mexikoi zoldsegkevereket foztem neki husival, es bulgurral. 6 honapos lesz hamarosan. Ma 2 hete, hogy a zoldseges pureket elkezdtuk amugy. Mar varom, hogy kicsit valtozatosabban kaphassa, hogy egy neki valo bolognait is meg tudjak csinalni, de hagymat, fokhagymat meg nem adok neki ;-)
2016. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!