Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ilyen nyugos a babam?

Miert ilyen nyugos a babam?

Figyelt kérdés

Most lesz 4 honapos , anyatejes kislany.

Igeny szerint szopizik, ejszaka is fel kel enni, tobbszor is.

Az utobbi idoben nagyon nyugos lesz, keves idore lehet lekotni. Beallt nala, hogy fent let utan 2oraval mar nagyon nyugos , latszik,hogy almos. Ez azert fura, mert eddig napkozben nem nagyon aludt.

Enni is eleg nehezkesen eszik, ezt arra tudnam fogni, hogy megjott a menstruaciom, valoszinuleg azt erzi szegenyem. A nap 80%aban nyugos, osszeszoritja a szajat es nyokog, morog. Pedig alapvetoen egy nagyon kis vidam mosolyosgos baba! Ha megyunk valahova ( mamak, dedi,baratok) ott sincs el, nem jatszik, sirdogal csak a mi kezunkben erzi jol magat. A masik aggodalmam, nem nagyon forgolodik, 1-2* veletlen magatol atfordult, illetve minden nap kis segitseggel forgolodik, a legtobb ismerosomnek mar nagyon mozgekony a babaja, mi kislanyunk nem annyira,bar eleg husikas baba.tudom, minden baba mas es mas, csak aggodom. Va n valakinek valami jo tanacsa?


2016. szept. 2. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én babám 5 hónaposan kezdett hasról hátra fordulni, vissza még nem megy neki. 6 hónapos koráig ez belefér.

A babádnak talán változott az alvásigénye, kisebb korában az enyém is kevesebbet aludt.

2016. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Segíteni ugyan nem fog a hozzászólásom, de mintha én írtam volna, azt leszámítva, hogy az én babám anyatej+tápszeres. De amúgy minden egyezik kb.
2016. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!