Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van, hogy csak...

Az miért van, hogy csak mellettem tud aludni a babám?

Figyelt kérdés

6 hós a kislányom, és az elején olyan vegyesen aludt hol velem, hol a kiságyban. Velem is azért aludt, mert volt, hogy arra riadtam fel, hogy szopi közben a babával a karomban aludtam el.

De egyébként, ha elaludt, bárhova letehettem, aludt tovább.

1,5 hónapja odatoltuk a kiságyat az ágyunkhoz. Elaludt a cicin, hol úgy h ott feküdtem vele a kiságyban, hol úgy h ölben, de mikor átraktam, vagy hasrafordítottam simán aludt tovább.


Na de most 1-1,5 hete, elalszik mellettem a cicin, vagy az ölembe, ott simán alszik. De amint átrakom, felébred. Nem sír, csak elkezd mászni.

Aztán megint cici és mellettem simám alszik.

Egyébként fogzik. Mert alul már látni meg érezni icipicit az egyik fogacskát.

Lehet, hogy emiatt igényli most a velem alvást? Egyébként csak egy-egy este sírós, de dentinoxal bekenem az ínyét és már abba is hagyja a sírást.



2016. szept. 2. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Mert úgy szoktattad... Ha sose tetted volna magad mellé, akkor nem akarna ott aludni. Ami nem baj, csak mostmar fogadd el, hogy veled szeret aludni, ha odaszokattad.
2016. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Az én babám is nagyon anyás, ha jön a foga. Olyankor fél percre sincs el egyedül. A szeparációs szorongás se volt jobb mondjuk.
2016. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez a te gyereked esetében teljesen normális. Az lenne érdekes, ha előbb vagy utóbb nem szokott volna rá. Nem értem, hogy min lepődsz meg.

Azt sem értem, hogy a kiságyat minek kellett odatolni, ha tényleg elaludt bárhol. Én soha nem altattam magam mellett, 2 éves és SOHA nem jutott eszébe MAGÁTÓL. Ha te sem csináltad volna ezt, a tiednek sem jutott volna. Ekkora baba magától és a fogzástól ilyet nem talál ki...

2016. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!