Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kislányom nagyon...

6 hetes kislányom nagyon fázós. A szobában 26 fok van és rövidujjú bodyban és hosszú rugiban érzi jól magát. Ha kevesebbet adok rá, akkor sír míg újra fel nem öltöztetem. Júliusban született a nagy melegekben. El fog múlni a fázossága idővel?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így öltözteted: nem. A 26 fok elvileg még meztelenül is elég kell, hogy legyen. A saját hőszabályozásának is ki kell alakulnia, nem teszel jót vele, ha túlöltöztetted. Télen 26 fokra fűtesz, vagy kabátban altatod?
2009. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a leghűvösebb 24-25 fok, de ebben a nagy melegben több is szokott lenni, az én kislányom úgy vettem észre, nem szereti, ha csupasz a karja, lába, így éjszakára egy hosszúujjú rugit adok rá, body nélkül és így jól alszik, néhányszor próbáltam csak egy bodyban altatni, de sokszor felkelt, és mindig sírt.


Próbáld meg csak rugiban altatni, így már egy réteggel kevesebb, de mégis takarva van a kis karja és a lába.


Télen így aludt: rövid body, hosszú rugi + hálózsák.


11 hós kislány anyukája

2009. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem teszel vele jót ha ilyen melegben így felöltözteted. Minnél hamarabb szoktasd le róla. Tudom, hogy nem könnyű, de ha továbbra is így öltözteted akkor mi lesz télen. Nekem aug. született a fiam és egy rövid ujjú napozóban alszik este és az ablak bukón van reggelig. Most egy éves, de tavaly is így aludt. Én nem akartam meleghez szoktatni, hogy aztán meg ma csak a szél is megfujja máris beteg legyen. Lassanként szoktasd le addig még kicsi.
2009. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!