Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Delutan nehezen alszik el az...

Delutan nehezen alszik el az egy ev koruli gyerek. Ez tenyleg lehet az ot ert sok ingertol?

Figyelt kérdés

meg mostanaban kezdett rendesen jarogatni is, nem tudom az lehet-e ezzel osszefuggesben.

Asitozik meg minden de aztan hosszu hosszu percekig nem alszik el. Most is, ketto elott raktam be az agyba es meg mindig hallom hogy enekelget. Ha asitozott stb akkor nem az a valasz hohy nem eleg faradt igaz?

Lehet a nagy jarogatastol meg jatszoteretestol?


2016. szept. 4. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is járogat és ő is nehezen alszik el. Az egész akkor kezdődött, amikor elkezdett kapaszkodás nélkül álldogalni. Kb 2 hete. Ha fogzás miatt van ilyen, eddig ki szokott derülni. Lehet egyébként a sok ingertől. De nálunk majdnem minden mozgásfejlődési lépcső ezzel járt, hogy alig alszik el nappal. Aztán ha sikerül alvásra bírni, akkor már jól alszik.

Ő amúgy ha ásít, akkor tuti, hogy álmos. Viszont a szemdörzsöléssel nem ezt tapasztaltam.

2016. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Délelőtt is alszik? Mert ha igen, akkor lehet ,h lassan at kell alnotok a napi 1-re.

Biztos a sok inger amugy, ha csak 1x alszik, nagyon játékban van, idő kell h le nyugodjon. Az enyémnek is kell legalább 10 perc, de van h 15 is. Raadasul mi osszebujunk, szóval en még segítek is neki. Ha nagyon nem megy akkor énekelek is. Próbálj esetleg uj szokást kialakítani. Pl en mostanában mielőtt altatom leülök vele mesekönyvet nézegetni. Akkor picit lenyugszik, leül van, h le is fekszik. Cumi be; mar álmodosik. Becsukom a zsalut, ebből mar tudja h itt alvás lesz. Utana osszebujas, esetleg éneklés es mar alszik is :))))

2016. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!