Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harisnyához body vagy póló?...

Harisnyához body vagy póló? Miből szerezzek be inkább többet? Melyiket tudom jobban kihasználni.

Figyelt kérdés
Nem túl meleg a body és a harisnya együtt + a pelus? A póló betűrve nem kényelmetlen egy forgolódó babának?
2010. ápr. 21. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
body mindenképpen
2010. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,5 éves korig body a legjobb, mert tartja a pelust, és hideg időben nincs kint a dereka. Harisnyával is jobb a body.
2010. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a mai napig hosszú újju bodyt adok rá,plusz harisnya,plusz vékonyabb pulcsi,plusz nadrág,az is vékonyabb. Még nincs olyan meleg,hogy harisnya nélkül legyen. Persze voltak jó idők,akkor vastagabb nadrágot adtam rá,és így nem kellett a harisnya.Kisfiam nem szereti ha betűröm a pulcsiját,meg mondom őszintén én sem szeretem :) 16 hós kisfiú Anyukája
2010. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helló, én is body-sta vagyok! :D

Azért szeretem, mert nem lóg ki a fiam dereka, elég kényes vagyok a derék-témára, mert nekem kiskorom óta gondjaim voltak vele, ami a terhesség alatt és után megszűnt.:D

2010. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak body. Így nincs ki a dereka, nem fázik meg. A póló másodpercek alatt a nyakában lesz, te meg idegeskedsz. Szóval body:)
2010. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Egyébként Body!

2010. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Badyt mindenki használ és kell is mert megvédi a baba derekát. Egyértelmű a badyt tudod jobban kihasználni mert azt adsz minden alá. Nyáron ha jó meleg van csak kispóló, nem kell bady.
2010. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!