Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak Molnár Kálmán...

Kisfiúnak Molnár Kálmán József név? A két dédnagypapa után kapná a nevét. Húgom szerint parasztos név és csúfolják majd mindenhol. Tényleg ennyire régi nevek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 17:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
86%
én inkább a Mihályra szavazok, a Misi picinek is illik, kamasznak is, akár felnőttnek is, a Kálmánnak a Kálmi becézése nem tetszik, ezért nem adnám, de ha nektek tetszik, adjátok. Élnék még a papák amúgy?
2016. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
96%
A Molnár Mihály gyönyörű név.
2016. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Mihàlyra egy szavazat. :) Na jó tudom hogy nem ez alapján döntötök a pàroddal.

Nincs bajom a régiesebb nevekkel, de nem tetszenek amiket írtál. Nálam a favorit az Andràs, Gábor, Attila.

2016. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egy gyereknek inkább legyen régies neve,minthogy ő legyen a 10. Noel pl,és nagyon szép nevek tetszenek nektek,énis szerettem volna a Józsefet,miután megtudtam,h pont akkora vagyok kiírva amikor van a férjem papájának a halálának 20. évfordulója,é s meglepi baba nálunk,de 2 nevet akartunk mindenképp h legyen 1 sajátja is,és így együtt már nagyon hosszú lett volna(józsef Csongor+ vezeték név)amúgy most született a közelben egy jános,először mindenki megbotránkoztatóan,h mien régi parasztos név,de mára mindenki beletörődött és ő a kis Ján
2016. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
11%

Én szeretem a régies és a különleges neveket is.A József az rendben van,Józsi,Joci...szerintem aranyos,de a Kálmántól a hideg ráz.Nem is parasztos,inkább cigányos.

Esetleg második névnek adnám,de nem csesznék ki a gyerekkel,hogy a suliban Kálmánkának hívják.

2016. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
43%

Annyira cigányos, hogy a háziorvosom is Kálmán. Hagyjuk már a hülyeséget.


Szerintem kifejezetten szép amit választottatok.

2016. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
21%

a Kálmán nem parasztos,de a József igen.

Jóuzsi,eriggy mánn! hát extra gáz szerintem

2016. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Betu ***** válasza:
70%
Azért enyhén túlzàs hogy az egyik vàlaszoló szerint gusztustalan a Benett név. Azért mert egyeseknek nem tetszik attól nem kell lefikàzni. Nekem sem tetszenek a fent említett nevek, de nem fogom azt írni róluk hogy gusztustalanok. Mindenkinek màs ízlése van. A kisfiam Benett Csaba nevet kapta. Inkàbb így hívjàk mint Jancsika vagy tarsainak. Na majd meglàtjuk 30 év múlva hogy milyen névnek fog szàmítani majd akkor a mai felkapott nevekre lehet azt mondani hogy olyan régiesek.😁😁😁 Viszont ha nektek tetszik akkor nyugodtan adjàtok ha vàlasztanom kellene akkor inkàbb Kàlmi, mint Joci. A kettő együtt sok.
2016. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nagy vita kerekedett, azt jegyezzétek meg hogy mindenkinek a maga dolga hogy milyen nevet ad a gyermekének!!!!! Ha Lada vagy Mercedes lenne akkor ahhoz sem lenne semmi közötök!

Nem kioktatást kért, csak kíváncsi volt hogy tényleg parasztos-e.

Miért lenne cigányos???????

Egyáltalán nem az.

6# válaszoló voltam!

2016. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
45%

Sokkal jobb név, mint a rengeteg Bence, Balazs, Barnabas es tarsai. Azok mar tomegnevek lettek. En mindossze annyit csinalnek h megcserelnem a ket keresztnevet Jozsef Kalman-ra, es Jocinak szolitanam a kisfiut:) az ugy egyaltalan nem hangzik regiesnek es parasztosnak!

A lanyom nevvalasztasanal nalam szempont volt h ne legyen benne a nev a top200ban. Nem akartam tul gyakori nevet adni neki,nekem csuklobol nem tetszik ami tul gyakori. (De a tul extrem neveket se favorizalom).

2016. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!