Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Espumisan...

Mi a véleményetek az Espumisanrol?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Hatástalan vacak. Vettem egy dobozzal, semmit nem használt. Az Iberogast egy fokkal jobb volt.
2016. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem ér se a sima, se a töményebb verzió.
2016. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sem jó.Ha a szelekkel van gondja a babának akkor az infacolt tudom ajánlani, bár az sem jön be minden babanak.Ha meg a kajcsi lebontásával van a problèmája (attól fáj a hasa) akkor a lactase comfort, vagy a biogaia a jó.
2016. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekünk semennyit nem segített. A lactase comfort segített de nem múlt el attól sem. A gripe water-től legalább jönnek a gázok ha tornáztattam de az se oldotta meg a hasfájást. Az infacoltól csak bukott. A biogaia használatát se vettem észre. Nem is tudom mit próbáltunk még. Persze tejallergiás + laktózérzékeny a fiam, szóval nem csoda, hogy semmi nem ért sokat, majd tápszerváltás.
2016. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen jó volt,igaz nem voltak nagy gondok.Esti szopi előtt volt csak hasfájós,ez szépen megoldotta.
2016. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, véleményeteket!! :-) :-)
2016. szept. 6. 07:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk se vált be, igaz, hogy kö9nnyebben és naygobbakat büfizett tőle, de sokszor olyan nagyokat, hogy kibukta a kaja jórészét is. Miután elhagytuk, ez megszűnt. Hasfájást meg úgyis a Biogaia enyhítette csak.
2016. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Ami a többi gyógyszerről. Pocsék. Én évét nem tudom mikor kellett orvoshoz mennem betegséggel. Néha kérek pár tesztet és szinte tökéletes. Igaz, én nem szedek semmi szemetet. Étellel próbálom gyógyítani magam. Saját bió zöldségek, gyümölcsök, szörpök, savanyúk. Azt sem tudom melyik télen köhögtem utoljára. Még menstruációs fájdalomra is van tea gyógyszer helyett. Hasira is.
2016. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerekek is egészségesek.
2016. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csodát tett! :)
2016. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!