Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zselyke név mellé még mi...

Zselyke név mellé még mi illik szerintetek?

Figyelt kérdés
Valami rövid név mi passzol még a Zselykéhez ?
2016. szept. 8. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Lilivel nagyon szépen hangzik és nem azért mert a kislányom Lili Zselyke.A Zselyke Lili ugyanúgy tetszik.
2016. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem figyelj azokra akik leszólják a zselyke nevet,ők tuti a britni,dzsenifer,dzsindzser neveket adják,szerintem szép név magában,de eltudom képzelni a lilla,lili,alíz,mia,lia,lea névvel,leginkább Lea Zselyke vagy Mia Zselyke.
2016. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az Amandával tetszene, de az nem igen rövid :/


akik szerint egy szinten van a britnivel, javaslom, olvasson kis Wass Albertet. Ja, azt se tudod ki ő, mert ciki, nem??

2016. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a Zselyke az Eszterrel gáz párosítás.

ennyi erővel lehetne Zselyke Ráhel is.:)

2016. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Zselyke Éva, Zselyke Inez, Zselyke Alíz, Zselyke Zselyke Nadin, Zselyke Dália, Zselyke Gerda, Zselyke Gréta, Zselyke Liza, Zselyke Sára
2016. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is szép név a Zselyke, adtam is volna, ha passzol a vezetéknevünkhöz, pedig Berkit nagyon utálom.

Hirtelen a Zselyke Villő jutott eszembe. Mindkettő szép magyar név és szerintem passzol is. Én mindenképp hasonló stílusú nevet választanék, nem rontanám el valami modern külföldi névvel.

2016. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Rita, Bea
2016. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Zselyke Lelle, de csak akkor ha a vezetek nevetek nem e betűs mert az mar sok lenne.

Szerintem nem rossz név, csak kicsit mar sok van ebből is. De el ne rontsd egy stílusban hozza nem illő névvel. Irták itt az amandat meg a miat, marhára nem passzolnak...

2016. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Anna.
2016. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valóban el lehet rontani egy teljesen más hangvételű jelentésű névvel is ...
2016. szept. 9. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!