Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos, a Hella...

Kislányom 4 hónapos, a Hella nevet adtuk neki. Viszont több ember is beszólt miatta, hogy idegenül hangzik. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát szó ami szó, tényleg nem túl magyar. Ilyen név egyáltalán van a naptárban? Én csak Helgát találtam.

Későbbiekben tuti csúfolni fogják - "Hell energiaital!" - és 12 éves korára utálni fogja a saját nevét.

Egy fokkal jobb mint a Kovács Inuyasha, Kolompár Teszlatrooper és Lakatos Nintendó, de én akkor se adnám az én gyerekemnek.

2016. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Ne az angol legyen az első nyelv a magyar után, amit megtanul.
2016. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 AtyeszLL ***** válasza:
59%
Egy ködlámpa márka a Hella. Nekem ez ugrik be.
2016. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
ha már ezt a nevet adtad neki, akkor miért érdekel most, mit gondolunk róla? tök durva, hogy egy 4 hónapos baba nevé kéne csúfolni felnőtt embereknek. nekem az jut róla eszembe, hogy pokolla :/
2016. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
A Hell poklot jelent angolul.
2016. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

Én csak azt, hogy milyen bunkó már, aki más gyerekének a nevére beszól. Még ha magamban azt is gondolom, hogy milyen gáz név, akkor sem hangosítom ki. (Egyébként a Hellát nem tartom gáznak, még sosem hallottam, érdekes, de nem ronda.)

De ez pont az a téma, amiben nem kell, hogy érdekeljen mások véleménye. Csúfolódást meg minden névből lehet kitalálni, ha valaki erre hajlamos.

2016. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem tetszik, szép és különleges név. Az egyik ismerősöm kislányát is így hívják. Szerintem semmivel sem idegenebb, mint mondjuk egy Maja vagy Benett.
2016. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem semmi problema ezzel a nevvel. Nekem pl egyaltalan nem ugrott be rola semmi negativ. Se markanev, vagy az angol pokol szo. Nekem inkabb az okori Gorogorszag ugrott be hirtelen ranezve, mint Hellasz. Nem latok benne semmi furat. Aki meg beszol, hat az meg tanulhatna egy kis jomodort....
2016. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)Igazatok van, igyekszem nem foglalkozni vele, nekünk tetszik, és remélem neki is fog a későbbiekben!
2016. szept. 8. 21:25
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

A szomszèd 5 èves kislányát is igy hivják.

Èn nem adnám a gyerekemnek, de eszembe nem jutna ezèrt beszólni,ahogy az sem èrdekel ha valakinek nem tetszik az èn lányom neve.

Csúfolni pedig minden nevet lehet.

2016. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!