Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Nyiregyházán hol a...

Kismamák! Nyiregyházán hol a legolcsóbb a Pampers pellus? Újszülöttnek 2-es kell?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Rossmann 10% kuponnal vettem mindig mikor kisebb volt a lányom.Van amikor a pampers ad 25% kedvezményt és a 10% kuponnal egész jó árban meg lehet venni. Dm-be is szokott akciós, lenni én mindig figyeltem az akciókat.
2016. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 9. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es kell az újszülöttnek. Koraszülötteknek van külön "tiny baby" méret, nem az egyes az. Persze a baba nagyságától függ, de az enyém két hónaposan kezdett kettes pelenkát használni, addig jó volt az egyes. Hacsak nem egy nagyon nagy babád lesz, simán el tudsz használni egy csomagot legalább az egyes méretből, nem nagyon lehet vele mellélőni.
2016. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!