Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az jelent valamit, ha az...

Az jelent valamit, ha az újszülöttnek nincs kutacsa?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lenne kutacsa, nem férne ki a szülőcsatornán.
2016. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit jelent, de azt igen, hogy az én fiam alig egy ujjbegynyivel született császárral. Azt mondták, hogy túl érett volt, nem is tudott a feje a szülőcsatornába illeszkedni. Viszont 1 éves korára nőtt csak be, így tudott nőni szépen a feje. Amelyik babának túl hamar benő(vagy nincs?), az baj lehet.
2016. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne megnezetni.

Az én fiamnak 0,5x0,5 cm volt a kutacsa szal nagyon pici. Mi nagyon be voltunk panikolva. Szakorvoshoz vittük Uh csináltak és nem volt nagy gond,kelett merjem minden hónapban a fejét hogy nő-e és hogy a kutacsa ne nőjjön be.

Kb 8-9 hónapos volt mikor benőtt a kutacsak de nincs semmi baja hála istennek. Neurológus és a Pediáter is azt monta hogy nem lenne ilyen fejlett es le lenne maradva ha lenne valami gond és a szeme.

2016. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...szemén is látszana (bocsánat elharaptam a végét)
2016. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem , csak az érdekelne ,hogy jelent e valami,mert anya azt mondta hogy nekem nem volt semmi,és teljesen kemény fejjel születtem. 13\l
2016. aug. 6. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan volt neked is kutacsod, mert különben nem tudott volna megszülni téged. Rosszul emlékszik.
2016. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!