Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babád is össze szedi az...

A te babád is össze szedi az ovis tesótól a bacit?

Figyelt kérdés

Legkisebb fiam 8 hónapos és ma elkezdett folyni az orra. A bátyja 3 napot ment oviba és össze szedte a taknyos köhögős bacit. Pedig szelloztetek,probaltam őket elkülöníteni de mégis elkapta a kicsi. Annyira ideges vagyok hogy megy a hasam😞

Nálatok is volt már ilyen? Hogy kezelitek ezt? Nagyon féltem őket.


2016. szept. 10. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértelek!A lanyom decemberben szuletett, a fiam mar ovis volt.2 hetesen betegedett meg, es nem viccelek, 6 honapos koraig folyamatosan beteg volt.Bronchiolitisszel korhazban is voltunk, 3-szor.Remelem ez a tel konnyebb lesz🙂Sajnos ez ilyen.Kitartas!
2016. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!


Mikor megszületett a teso itthon volt a nagy is hónapokig nem ment oviba de azért ezt állandóan nem lehet csinálni. Kell neki a közösség és a gyerek társaság.

2016. szept. 10. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

én a gyermekemtől eddig semmit nem kaptam el, sokszor mosom a játékait, kiságy rácsait is, főleg betegségek idején.

de amikor ovis rokontól elkapott valami influenzaszerűt(7 hónaposan nem hogy nem hízott, fogyott is, egy hónapon át csak a tápszert fogadta el), engem, aki minden náthán 1-3 nap alatt túl van úgy kiütött, hogy azóta az ovis baciknál szerintem rettenetesebb nincs.

soha sehol az életben nem hallottam még olyanról sem, hogy kéz láb szájfertőzés, meg miegyebek, amik gyerekek között mennek.

és mennyien vanna tévedésben hogy immunt erősít.

2016. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

*és az addig nagyétvágyó, jó evő babám, úgy visszaesett a hozzátáplálában, hogy nemhogy egy hónapon át, de azóta sem tudtam visszahozni hogy egyen úgy mint anno. gyümölcsöket totál likvidálja évek múlva is, az anno nagykedvenceit is.

haragszom. lehet hülyén hangzik, meg nem lehet haragudni egy óvodásra, de az anyja nem mondta előre...simán babázott a gyerekemmel az ovis..

2016. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
a lepontozót sem érdekelné gondolom hogy ha beteg a gyermmeke ne ragassza másra...hát köszi hogy ekkora bunkók vannak
2016. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!