Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ferjem milanoit fozott,...

A ferjem milanoit fozott, vorosbort rakott bele,1,5 oraig fott. Ehet belole a 15 honapos kisfiam? A bor miatt kerdezem. Tudom, az alkohol elparolog de megis izgat.

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 22:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Gondolhatjátok, eleve az a pár falat mit eszik, az nem sok.
2016. szept. 10. 23:15
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Aztaaaa mennyi főző zseni van itt :o

A válasz: simán ehet belőle, semmi baja nem lesz :)))

Az OFF: amiben répa van, az milánói, nem bolognai...a bor elpárolog, egy 15 hónapos gombát is ehet, főleg akkora mennyiségben amennyi egy mártásban benne van (hiszen ez nem gombaporkolt).

😑😑

2016. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor az nem milanoi hanem bolognai:) ha nagy adag kajaban pici bor,azt siman adnam neki.annyitol nem lesz semmi baja.
2016. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Akkor bolognai volt.


Nem adtam vegul, en ettem meg a maradekot, neki tejszines brokkolis tonhalas tesztat csinaltam.

2016. szept. 12. 01:09
 25/27 anonim ***** válasza:

hááát, én lehet előbb adtam volna neki a bolognaiból, mint tonhalat.

gondolom, férjed nem egy egész kanna bort öntött bele :o

2016. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Tonhalat adok neki heti egyszer itt nálunk javasolt. A higany miatt többször nem , de egyszer érdemes. Mondjuk itt nálunk minden féle hal a hozzátáplálás hat hónapos kora adhato.
2016. szept. 12. 09:32
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laktok, de én itt, Magyarországon is adok halat a gyerekeimnek kb. 7 hónapos koruktól (de csak azért, mert eleve 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, pár hét alatt jutottunk el odáig, hogy a zöldség mellé más is kerüljön). Imádják a halat :)
2016. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!