Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen volt beteg...

Mennyi idősen volt beteg először a babád?

Figyelt kérdés
Illetve milyen betegség volt? Hogy viselte? Hány napig tartott? Hol szedhette össze? És te hogy viselted lelkileg?
2016. szept. 11. 01:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nagy 3 hónaposan. Nagyon nehezen viseltem. A kicsi 1 naposan agyhártya gyulladást kapott, akkor teljesen begörcsöltem. Nem volt se éjjelem, se nappalom, de szerencsére semmi nem maradt vissza belőle.
2016. szept. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9 honaposan sima megfazas. Csak az elso ejjel volt rossz mert fel orankent szivni kellett az orrat. 1 hetig volt fiknyos, es gyogyszert se kellett szedni.
2016. szept. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fél évesen megfázott, aztán krupp lett belole, es kórház :( de hal istennek kopp-kopp, azóta nem volt semmi. Most másfél éves.
2016. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

5 hónaposan húgyúti fertőzése lett. Vesemedencegyulladással feküdtünk 2 hetet a kórházban. Ebből 4 nap intenzív.

Sehol nem szedte össze. A nephrológus szerint a legnagyobb higiénia mellett (ami megvan) is előfordul. Az ő két lányából az egyik is megszenvedett vele.

2016. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*hogy hogy viseltük: borzasztó volt. Azóta is iszonyú gyomorgörcs minden betegség (azóta volt még háromszir kórházban, kiderült hogy van hajlamosít9 plusz tényező).
2016. szept. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5 hetesen húgyúti fertőzése volt és egy hétig vénásan kapott antibiotikumot. Nehezen viseltük, de előtte nagyon szenvedett szegény (hasi görcsök miatt nappal nem is aludt az utolsó otthon töltött nap) szóval nem a kórház volt a legrosszabb dolog, inkább az ezelőtti otthoni szenvedés.

Ezután horghurutot kapott 6 hónaposan másfél hétig köhögött de nagyon nyűgös csak 2 napig volt, mindezt 2 fog között, azt rosszul viseltük.

2016. szept. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 hónapos státuszra vittem, másnap már folyt az orra.. (Nem mondom hogy biztosan van összefüggés de kedves az orvostól hogy elvárja hogy egészséges babával 1,5 órát legyünk a betegek között a váróban...)

Másnap épphogy átlépte a láz határát, szìvtam az orrát, kicsit köhögött a letapadt cucc miatt de kb 6 nap volt az egész. Jól viselte.

Én azt viseltem rosszul mikor a 3 éves nővére elkapta tőle... Na vele az első éjszaka szinte nem aludtunk, vagy 6x hányt, hőemelkedése volt, 2 napig SEMMIT nem evett, B6-ot is alig tudtam folyadékkal belecsempészni... Nála 5 nap volt.

Ő egyébként egy évben 2x ha picit náthás de azt is iszonyat rosszul viseli!

Születése óta kapja a cebiont és kb 1 éve béres cseppet, előtte multivitamint

2016. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos, még nem volt beteg, pedig járunk több játszó csoportba is. Mondjuk én nem öltöztetem túl, , mint ahogy a legtöbb anyukát látom kánikulában is hosszú ujju, nadrág , zokni , szerencsétlen gyerekek nem csoda hogy betegek.
2016. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21 hónapos.Meg nem volt beteg egyszer sem.Semmi megfázás,láz.De mikor megszületett nagyon le voltak tapadva az izmai.Sonst szenvedett szegénykém,tornázni kellett vinni és nagyon sirt minden alkalommal,ez 6 es fél hónapig ment igy.En ennek tudom be,hogy szegény annyit szenvedett,hogy cserébe nem beteg.Persze ovitól ez változni fog tutira.
2016. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi egész jól megúsztuk, 11 hónapos volt, amikor náthás lett. Nem volt lázas, nem köhögött, csak náthás volt. De ez is eléggé megviselt. Szegényt látni, ahogy szenved, mert nem tud normálisan aludni. Szóval rosszul viseltem,még sírtam is, pedig tudtam, hogy nem kell kétségbe esni egy náthától. Amúgy 4-5 napig tartott, az első napok voltak nehezek, aztán szépen javult. Szerencsére azóta se volt még ennél súlyosabb betegsége, volt 1-2 nátha, meg hasmenés, amikor beleivott a strandon a vízbe. Hamarosan 2 éves lesz.
2016. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!