Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napokkal később is előjöhet...

Napokkal később is előjöhet az allergia?

Figyelt kérdés
ha tejes dolgot kapott és 1 nap múlva lettek kiütések a szája körül és 2 nap múlva kakált zöldet akkor attól lehetett vagy mástól?
2010. ápr. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

allergia 3 napon belül jön ki. zöld kaki nem allergia hanem cukros étel vagy megemésztetlen kaja.

vidd le orvoshoz.


mennyi idős babád?

2010. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 hónapos.
2010. ápr. 22. 17:30
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg attól nem lehet hogy nem volt már meleg a tejpép mikor ette?
2010. ápr. 22. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

attól nem hiszem! mármint, hogy nem volt meleg.


nem jön a foga? a nyála is kicsípheti fogzáskor!

2010. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de fogzik folyamatosan.apa is arra gondolt hogy attól lehet.a zöld kaki csak egyszer volt de az olyan higabb is volt ,nem tudom mitől lehetett.
2010. ápr. 22. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
az allergia évekkel később is kialakulhat
2010. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megint első vagyok..


zöld kakival ne törődj, tényleg! ha még szopizik akkor nem szívta ki a tejci zsírosabb részét, csak a hígabb cukros részét (tehát csak nassolt)

vagy ha tápis akkor kicsit falánkabb volt.

lehet akár attól is, hogy az új ízt nem tudtam megemészteni a gyomra, csak átszaladt rajta.


kiütéseket említsd meg a dokitoknak. remélem csak a nyála. én babámnak attó volt, még a mellkasát is kicsípte annyira folyt is a nyála :(

2010. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!