Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernétek így 6 hónapos babával...

Mernétek így 6 hónapos babával külföldre menni?

Figyelt kérdés
Nagy városba mennénk gyerektelen barátokkal. Tömegközlekedéssel mennénk, kirándulgatni, de babakocsival hogy? Csatos hordozón is gondolkodtam, hogy veszek, de 8 kilós a lányom, fél napot cipelni nem tudom bírnám e. Azonkívül még nem ül magától.
2016. szept. 11. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Nem nem mernék, hanem nem élvezném. Babának is kényelmetlen lenne egész nap úton.

Barátoknak is jobb lenne, ha nem hozzánk kéne alkalmazkodniuk, hanem fesztelenül jól érezhetnék magukat.

Nem mennék. Vagy ha van olyan, akivel jól el van a kicsi, pl. nagyik, akkor elmennék gyerek nélkül.

2016. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekkel nem mennek.
2016. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nagyik aranyosak, de anyatejes a babóm és még annyira pincur. Egy napra se igazán hagynám másra, egy hétvégére meg teljesen kizárt. Majd jövőre...
2016. szept. 11. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Csatos nem való még, max. hibrid, ún. csatos kendő.

Férjed is cipelheti.

Jó babakocsival is lehet kirándulni sík terepen.


Ettől függetlenül nem mentem volna, mert annál kényelmesebb vagyok, hogy egy gyerektelen pár pörgősebb ritmusához gyerekkel együtt alkalmazkodjak.

2016. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék. Nem a baba hordozása miatt, mert az a legkevesebb, hanem mert a többiek gyermektelenek. Ha esetleg elkezd nyűgösködni, vagy rosszul aludna napközben, vagy bármi probléma lenne, nem szeretném, hogy ránk kelljen várniuk a többieknek. Ők még nem tudják milyen ez a 24 órás szolgálat, így nem biztos, hogy nem lenne konfliktus a menetrenddel kapcsolatban. Egyedül, mármint a saját kis családommal, vagy ha lenne babás barát, velük minden zokszó nélkül mennék.
2016. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Hordozva - háton! - simán, apjával váltva. A fiam is 8 kiló, fél napokat jövök-megyek vele úgy, hogy a hátamon van, és teljes szabadság, nem akadály a lépcső, a vacak út, a járda hiánya! De ha nem ül még, akkor a sima csatos tényleg nem a legjobb. Mi mei tai-ozunk, azzal már ti is mehettek, főleg, ha kendőből varrt, állítható fajtát tudsz szerezni.
2016. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Apukarol itt nem esik szo. Tobb okbol sem mennek, leirtak a tobbiek. A gyereknek es neked is faraszto lenne. Plusz a tobbiek gyermektelenek.
2016. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt. Egyrészt ha ne adj isten beteg lesz, akkor mehetsz idegen helyen dokihoz, ő még nem tudja elmondani mi az ami faj plusz egy szimpla kis hasmenés is komoly tud lenni egy ekkora babanal. A masik, hogy egy gyerek napirendje (amihez neked alkalmazkodni kell ugye) egy gyermektelen felnottehez kepest marhára rugalmatlan. Ő nem tud késleltetni, ha éhes meg kell etesd, ha álmos akkor aludnia kell. Igy biztos nem vállalnám a dolgot n
2016. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoktatok egyáltalán valamilyen hordozót használni? Vagy még azt is meg kellene szokni a babának?
2016. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ki a fa""**om pontozott le? Miert, talán nem igy van? Egy hasmenés ha durva es mondjuk hanyassal párosul akkor 24 ora alatt kiszaradast okozhat. Ki akar külföldön kórházba kerülni!? Plusz a napirendet is tartani kell, bar ha valakit marhára nem érdekel mi a jo a gyereknek az menjen....
2016. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!