Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 kicsi gyerekkel, családostul...

2 kicsi gyerekkel, családostul ki külföldre Ti mernétek/mennêtek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk egy 1,5 éves fiunk van és gondolkodunk rajta hogy igen nyár végén kimennénk,fiatalok vagyunk és ott jól lehet keresni,majd hazajövünk ha eleget tudtunk félretenni az ottani fizetésből
2012. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezen kattog az én agyam is. Nagyon kell gondolkoznom, mert jövőre a nagyobb sulis lesz és hát azért igaz könmnyen alkalmazkodnak a gyerekek, mégis okosan kell döntenünk. Nehéz kérdés és is kicsit halasztom , gondolkozok, de atrtok tőle, hogy megyünk. Ti merre, hova terveztek? Mekkorák a gyerekek?
2012. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van biztos munka, lakás, nyelvtudás, akkor igen. A semmire nem.
2012. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát függ egy pár dologtól ha van segítséged rokonságod itt akkor odakint nagyon a nyakadba szakadhat minden segítség nélkül ...kicsit be lehet golyózni.

Mi Mo-n élünk 3 kicsi gyerekkel, nincs segítségem, rokonságunk se nagyon akivel tartanánk a kapcsolatot, így én simán mennék, mert nekem nem lesz rosszabb kint se CSAK jobb lehet mert az anyagi dolgaink meg rendeződnének amitől mindenki jobban érezné magát nem lenne ez az állandó feszültség sakkozás a számlákkal stb.

Még győzködöm a férjem, remélem hallgatni fog rám.

2012. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyunk mi vagy Londonba vagy Hollandiába,mindenképp kell nyelvtudás,munkatapasztalat,és megtakarított pénz anélkül nem szabad kimenni
2012. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Anglia vagy Bécs

Bàr én màr éltem kint Angliàban.

5 és fél êvesek.

2012. dec. 22. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyobbam is ennyi. Mivel te éltél kinnt, neked már nem idegen. Én még sosem jártam, minden új lenne nekem is, ami nehezít számomra. Sőt az angolom se a legjobb. De te előnyben vagy. Menjetek!!! És vigyetek minket is magatokkal :D :D
2012. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A semmire nem, de ha van lakás és munka, akkor igen, mindenképpen.
2012. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!