Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mernétek 14-15 évesen...

Ti mernétek 14-15 évesen egyedül utazni valahova? (külföldre)

Figyelt kérdés
Bármilyen külföldi ország egyedül vagy max plusz egy fő.
2012. febr. 11. 16:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Persze..miért ne?
2012. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban már nem, talán ha van egy felnõttkisérõ.
2012. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélem az adott ország nyelvét, akkor igen.
2012. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy mit mernék, és egy másik, hogy mit érdemes. :)

Én a helyedben nem mennék tök egyedül, inkább egy nagykorú kiséretével. Milyen szándékból mennél amúgy?

2012. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 éves lány vagyok, és nem, nem mernék egyedül, még akkor sem, ha beszélném az adott ország nyelvét. Esetleg egy nem túl nagy városba, de nem hosszú időre, és barátnővel. És természetesen, csak akkor, ha nincs messze.

Bárhová máshova csak felnőttel.

2012. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a plusz egy fő szintén korodbeli? Szülők engednek, vagy ez csak amolyan költői kérdés?
2012. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

14 éves koromtól minden nyáron felcsaptam kalandornak. először ausztriába (akkor mondjuk apáék odavottek és nyár végén értem jöttek), rá 2 évvel 16 évesen stoppal barcelonaba nyár végéig. vissza már volt buszra pénzem.

most 22 vagyok, és folytatom ezt az életmódot, csak keresettel már csak buli a stoppolás, nem egyetlen megoldás

2012. febr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Persze,hiszem Spanyolországba egyedül kellett kimennem angol táborba egy 10 éves fiúval. (én akkor voltam 13) De mivel nem az első utam volt már,és anyámék 100%-san bíztak bennem.De hát engem mindig is ilyennek neveltek.De mondjuk sok olyan tizenéves van,akit sosem engednék el egyedül,még buszra sem.
2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!