Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babám ma már 2x kelt...

10 hetes babám ma már 2x kelt fel ugy hogy keservesen sirt lehet ez a fogzás jele? Vagy ti mire gondoltok? 2 napja alig akar ulidni es szinte egesznap nyügös.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

10 hetes baba még aligha fogzik! De ezt negnézheted: az ínyén fennt vagy lennt látnod kellene egy vagy kettő fehéres pöttyöt-nem többet,mert az már szájpenész lenne.

Anyatejes vagy tápszeres?

2010. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

nem hinném, elég korai lenne még. meg ha jön is a foga, még elég puha az ínye, nem lenne még annyira fájdalmas.

inkább a frontok tehetik. meg 10 hetes baba már nem alszik egész nap, lehet most áll át napi 3 szundira

2010. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Szia, szerintem kár aggódnod, pont ma olvastam, hogy a babát a pociban állandó hőmérséklet és tompa zajok vették körül, kint pedig erős zajokat, fényeket és hirtelen változó hőhatásokat kell elviselnie. Ezeket még nem tudja elkülöníteni a belső ingereitől, a szervezete jelzéseitől, ezért kerülhetünk néha olyan helyzetbe, hogy nem tudjuk eldönteni, vajon az éhség miatt sír, vagy pedig valamilyen külső tényező zavarja, esetleg fáj valamije vagy fázik.
2010. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
kb. 2 héttel a 2hónapos oltás után ez nem szokatlan jelenség, hogy hírtelen felijednek a babák. Ez amolyan késői mellékhatás.
2010. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is van ilyen, 2 hete kaptuk az oltást, attól lehet? Mostanában szokott sikítozni is, úgy meg szoktam ijedni, hogy mi baja lehet. Hol olvastál ilyet kedves válaszoló?
2010. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok. Egyébként én is észre vettem, hogy az oltás óta más lett a babám.
2010. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!Valószínű az időváltozást érzi,mert az én babám is nyűgös,nehezen tud elaludni,és ha sikerül is neki,5-10 perc és már ébren is van!!Melyik kórházban szültél?
2010. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Cegléden szültem a Toldy Ferenc korházban.

Miért?

2010. ápr. 22. 18:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam Pesten...
2010. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
nekem a gyerekorvos mondta, hogy ne lepődjek meg 2hét mulva, ha ilyet csinál a babám. Napra pontosan bejött és kb. A 3hónapos oltásig tartott.
2010. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!