Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 5 hónapos lányomná...

Mit tegyek? 5 hónapos lányomnál elindult a fogzás, egész nap keservesen visít.

Figyelt kérdés
A doktornő felírt egy mentolos ecsetelőt, de azt csak 2-3 óránként lehet használni, ő meg mindössze 10 percre nyugszik meg.
2009. szept. 6. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

DEntonx gél, ezt is csak 3x lehet naponta.

Chamomilla 5 CH kis vízben feloldva.

Viburcol kúp este 1.

Vessetek meg, de én amikor már semmi sem használt, este beadtam neki egy kiskanál Panadol baby szuszpenziót- mondjuk akkor már majdnem 7 hós volt a babám. Mert azt hiszem azt féléves kor alatt nem lehet adni.

Kitartást!

2009. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Most fél órája elaludt. Eddig 1 hós kora óta végigaludta az éjszakát, most 2x felébredt, meg nappal sem aludt, csak szopizás közben. És még csak most kezdődik. Na elkiabáltam, már fel is ébredt, megyek.
2009. szept. 6. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Pandol,vagy Nurofen.Mind kettőt 3 hós kortól lehet adni.
2009. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is sokminden belett már vetve. Most az 5. foga jön Bazsának a DOLOGÉLT próbáljátok ki, annyiszor kenheted vele ahányszor csak akarod mert gyógynyövényes. Remélem Nálatok is beválik. Írd meg légyszi hogy bejött-e Nektek.

Szia Kitartást

2009. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok DOLOGÉL + Homeós bogyó
2009. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom, aztán majd írok. Bár tegnap nem volt olyan vészes, tehát vasárnap valószínűleg a szeles idő is hozzájárult a "remek" naphoz.
2009. szept. 8. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!