Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak van egy kis pattana...

Kisfiamnak van egy kis pattanas szeru a szemhejan belul, pont a szemgolyoja elott, ma jelent meg, aggodnom kene?

Figyelt kérdés
Vajon mi lehet ez. Azt hittem valami bement a szemebe de most latom, hogy a szemhejahoz van tapadva, onnan no ki. Nem is tudom, hogyan irjam le, olyan szinu mint a szemhej. Teljesen ketsegbe vagyok esve, a gyerekdoki nem veszi fel a telefont. Vigyem el a korhazba?
2010. ápr. 22. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Valószínű, hogy szemölcs. Vidd el dokihoz vagy bőrgyógyászhoz és ha lehet szedesd le, mert ha futószemölcs akkor elképzelhető hogy nem csak egy lesz.
2010. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az árpa lesz.Holnap nézessétek meg szemésszel, ha lehet.
2010. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
árpa lesz, belső fajtából, nem nagy ügy, szemészeten adnak krémet, elég holnap elmenni.....volt h háromszor volt egymás után nekünk, én is megijedtem, de elmúlik akár magától is....kenegetni nem árt és asszem csak a szemészeten írhatnak fel szemkenőcsöt rá
2010. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen lanyok! Holnap megyunk a szemeszetre. Meg csak 10 hetes a kis dragam es maris ilyen gondokkal kuszkod. :(
2010. ápr. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!