Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otto bock tübingert kaptunk 5...

Otto bock tübingert kaptunk 5 hetes gyerekemnek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
5 hetes a gyerekem mult héten kaptuk ezt a sint.az orvos azt mondta 6hét mulva menjunk vissza.lehetséges lekerül róla akkor már? Nem nagyon türi meg magán.azótavagy rajtunk hajlando aludni csak vagy a baba hordozoban.ha abba teszem is ugyan ugy használ neki? Valakinek tapasztalata?
2016. szept. 12. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Biztos nem adnàm rà. Mennyire súlyos a baj? Megnézetném màsik dokival is.

Pl a hordozàs is segìtene,megfelelő szakember segìtségével. És inkàbb magamra kötözném a gyereket,mint egy kengyelbe raknàm,ahol korlàtozva van a mozgàsa és engem sem érez a közelében. Segìt a mosható pelenka is mert vastagabb és ott sem tudja kinyújtani a làbait.

Azért ma màr van màs lehetőség is, mint ez. Csak régi dokik.


De hangsúlyozom függ attól,hogy mekkora a baj. Mert azt nem ìrod,hogy mi a diagnózis. Pl régen kb mindenkinek ìrtàk a terpeszpelenkàt... Aztàn nem is kellett, csak a megszokàs.

2016. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Gondolkodj már!

A hordozó eleve nem egészséges a gerincének.

Kocsiban kell a biztonság miatt, de egyébként másra nem ajánlott.


Ha rendesen használjatok a sínt, az rövíti a szükséges kezelés hosszát.

2016. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aztmondta az orvos nagyon nem szép.uh nézte meg, ennyit irt az eü könyvébe:

L.abd:80

Uh: jo II c

Bo II a+ vagy at annyia rondán irt nem tudom jol irtam e.

Láb 5 abd vagy mi.

Otto bodi,lábtorna

2016. szept. 12. 14:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem éjjel nappal van a hordozóban csak arra a rövid idöre még elalszik.aztán kiveszem.de ha nem teszem bele nem nyugdzik meg sehogy.probáltam mindenhogy már
2016. szept. 12. 14:32
 5/7 A kérdező kommentje:

Kendőt mindenképp meg szeretném probálni köszönöm szépen,mert ez ,hogy csak rajtam fekve meg az autós hordozóban alszik el elég rossz.

Köszönöm hogy irtatok.remélem nemkell sokáig hordania majd.igaz a vizsgálat eredményét nem értem,hogy ez most nagyon rossz-e

2016. szept. 12. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyu a kendőzés tök jó. Facebookon van babahordozós csoport ott vannak spec ht-k akik tudnak segìteni,hogy merre ki van, hol tudsz személyesen segìtséget kérni.

Az eredmény amennyire kibogoztam nem annyira vészes,de persze nem vagyok szakember.

2016. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendesek vagytok.remélem nem vészes tényleg
2016. szept. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!