Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagy bajt csináltam?

Szerintetek nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hónapos múlt és fogzik,hőemelkedése is volt adtam neki 2,5 ml Nurofent, A gond az,hogy a tájékoztatón 3 nap van írva de én valahogy ezt el néztem és talán 5-6 napig adtam neki. Szörnyen érzem magam,szerintetek ártottam vele neki? Nagyon haragszom magamra :( Holnap megyünk dokihoz,De addig jó volna ha megnyugtatnátok :( Köszönöm!

2016. szept. 14. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Nemhiszem h artottal vele, de majd a doki megmondja
2016. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Menj át a szomszéd topikba és olvass. Na meg máskor a tájékoztatót is!

Nem tamagochit nevelsz, hanem gyereket!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2016. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem semmi gondot nem okoz, a dokit meg inkább telefonon kérdezd meg, felesleges csak emiatt odamenni. Azért van ráírva, hogy ne tömje ezzel senki a gyerekét, de ha adható neki egy gyógyszer, akkor az nem tud kárt okozni benne, ha pár nappal tovább adod neki.
2016. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Láz esetén folyadék kell neki és lédús gyümölcsök amik segítik a fejlődését . Ne szoktasd rá pirulákra , a hiányokat kell pótolni nem a kísérő tünetet megszüntetni .
2016. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Fogzásra, hőemelkedésre nem szabad lázcsilkapítót adni.
2016. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves kettes abban igazad van,h jobban kellett volna figyelnem,viszont nem vagy senkim,h kioktass úgy,h nem is ismersz.

Azért akartam dokihoz menni,mert nem értem el,de már sikerült. Azt mondta mivel egy nap csak egyszer adtam neki, nem minden 6 órában és mivel ez egy gyógyszer nem lesz semmi baj. Ezért nem kell be vinnem a kicsit. Nem adok neki semmi gyógyszert,nem is vagyok a híve, De nagyon sajnáltam, h szenved a fájdalomtól és a fáradtságtól. Köszönöm!

2016. szept. 14. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Sztem nem csináltál nagy bajt.

De hőemelkedésre minek adtál neki bármit is?? Nem kell hőemelkedésre gyógyszer.

A fogára meg millió egy természetes dolog van, h megszabadítsuk a fájdalomtól.. Nem értem.. Bocsi csak azért nem értem mert én sosem nyomtam pláne több napon keresztül a nurofent..pláne nem hőemelkedésre.. Plusz fogzásra...

Muszáj volt leírnom a gondolatom..

Bocsi...

2016. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mégegyszer "mondom" én sem vagyok a gyógyszerek híve,azért adtam be neki,mert hőemelkedése volt de féltem,h nehogy láza legyen és ezért adtam be neki megelőzés képpen. Első babám,megijedtem jót akartam neki ennyi az egész.
2016. szept. 14. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:

fél éves babát ne kezelgesd otthon, mindig vidd orvoshoz.

t enem tudhatod, hogy a fogzás miatt volt-e hőemelkedése, vagy beteg volt. legközelebb legkésőbb 3nap múlva vidd el ha ilyen van

2016. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Épp múlt héten tartott előadást egy gyerekorvos a ringatón a lázról. Azt mondta, hőemelkedés vagy alacsony láz esetén nem szabad lázcsillapítót adni, mert lyenkor alakulhat ki a lázgörcs. Tévhit, hogy magas láznál. Nincsnlyen, hogy megelőzésképp, ha lázas akar lenni, a koran beadott csillapító ellenére is fel fog menni neki. Szóval ne adj neki, próbálj i valami mást.
2016. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!