Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának rengeteg...

Minden babának rengeteg játéka van?

Figyelt kérdés
Ahányszor jön a védőnőm, mindig azt mondja, hogy ez kész játékbolt. Szerencsénk van nagyon sok dolgot kaptunk.
2010. ápr. 22. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű.:-) Bár a legtöbb teljesen felesleges,mert kb 2 percig érdekli a gyereket.
2010. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

még hogy rengeteg,az egy dolog...

de rengeteg olyan,ami még nem is valo neki 2-3 évig...

öcsémet (nagy korkülönbség,félig én neveltem) 5 naposan hoztuk haza korházból,vettünk neki kismotort,majd belenő cimen...összeszerelős játékot 2 évesen,meg ilyenek...


és mivel játszott legszivesebben? edényekkel,macskával,meg kerti szerszámokkal...

2010. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van, hogy a 80% csak van! De nem baj, mert jővő karácsonykor majd el tudom ajándékozni annak aki rászorul.
2010. ápr. 22. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk kevés van. Szerintem. Alig van felesleges. Sőtt! Most kértem anyósomtól néhány kisautót, mert csak 3 db volt összesen és már régóta megvannak neki. Ráadásul vonóhorgos kellet, mert a fiaméról véletlen letörött, így nem volt mi húzza az utánfutót.
2010. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van egy halom, 8.5 hós a kisfiam, de 1 hós korában robotot, sárkányt kapott.:)
2010. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs sok, de elvan velük. Van kockánk, formabedobónk, csörgőink, üres dobozok, sok mesekönyv, xilofon, zenélő dob, plüssállatok, labda. KB ennyi az össz játékkészletünk. 14 hós a kislányom, de őt jobban érdeklik jelenleg a baba magazinjaim, a konyhában az edények pakolgatása, a fehérneműs fiókok kirámolása, a fűben és a homokozóban futkározás :-)
2010. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl sok nekünk sincs. A dömpert, bébitaxit, Rody csacsit leszámíva az összes játéka belefér a zöld, műanyag Pampers-ös dobozba. De ki vannak használva szerintem és vannak kifejezett kedvencek, amikkel egész nap eljátszik. (1 éves)
2010. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs sok. Van egy sütifaló bödönünk, építőkocka, egy autó szimulátor babáknak, 3 zenélő játék, 3 autó, labda, rágókák, telefon. Ezek a konkrét játékok. 14 hós, és mostanában alig játszik. Jön megy pakol.
2010. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk rengeteg van,de el fogom őket ajándékozni.14 hós lányom van.bébitaxi,babák,építőkockák,sütifaló,tanulókutyus,zenélő könyvek(7),xilofon,labdák,fp-s játékok(a nagyik rengeteget vettek neki),kisautók,stb stb..de őt csak a fehérneműs fiókok kirámolása,és a sminkcuccaim földre kikenése érdekli:)egyik nap játszunk a hálóban,jön a postás átveszek egy csomagot,mire visszérek lányom egy melltartóval a fején és férjem alsógatyájával a lábán kente a földre a szempillaspirálomat:D
2010. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok van,rengeteget kaptunk,most 3 éves a lányom,és még mi lesz?Kisfiam 1 hónapos,persze a fiúknak más játékok kellenek majd!KÉsz csatatér!De hozzáteszem mi nem sokat vettünk!Én azt csinálom,amit már megunt,elrakom ki a garázsba,és később előveszem!Ők még elfelejtik(a lányom már nemnagyon)és kb.félévente cserélgetem,és akkor azt hiszi új!Másfél éves volt előtte vettem a karácsonyi-ajándékot,hazáig azzal játszott az autóba,itthon elraktam,és teljesen új volt neki a fa alatt!
2010. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!