Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg szénsavasat iszom és...

Rengeteg szénsavasat iszom és nagyon felpuffadok tőle. Engem nem zavar de a babának nem árt ugye?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok!!
2009. ápr. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked sem tesz jót az biztos. És ami neked sem... Próbálj áttérni a sima, tiszta ásványvízre!
2009. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Terhességem alatt rá sem bírtam nézni a szénsavmentes dolgokra, szénsavasat tudtam csak meginni, de abból viszont rengeteget, mert állandóan szomjas voltam. Kisfiamnak semmi baja nem lett tőle, gyönyörű szép egészséges kisbaba.

Üdv 5 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt kérdés, hogy vízre gondolsz, vagy valami cukrozott üditőre? De a szénsav eleve nem egészséges, ezt azért tudnod kell, de ha csak azt tudod meginni, akkor inkább azt, mert sok vizre van szüksége egy terhes nőnek.
2009. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ásványvízre gondoltam azt nem tudom meginni,soha nem is tudtam meginni az ásványvizet,terhesség előtt sem.Üdítőre gondoltam!!!!Köszönöm a válaszokat!!
2009. ápr. 9. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez talán akkor lesz rossz, ha majd megszülsz. Mert már nehéz lesz leszokni róla és ha szoptatsz viszont nem szabad szénsavasat inni.Meg hát nem is egészséges. De mi az ami igazán jó:))
2009. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én terhesség előtt csak a szénsavmentes folyadékokat tudtam meginni.

Aztán amikor 6 hetes terhes voltam, egyszerűen rosszul voltam atttól, amiben nem volt buborék. Ásványvíz, kóla, kinley gyömbér, canada dry, fanta... Ezeket iszogattam, főleg az ásványvizet, az üdítőkből napi 3-4 decit. Jól megböfögtetett és jobban lettem.

Amint megszültem, nem bírtam ránézni a szénsavas italokra, csak a szénsavmentesekre:)


Azért nem ajánlják amúgy, mert állítólag felfújnak, felpuffad az ember gyomra. Nekem nem volt ilyen gondom.

A kisfiam pedig makk egészségesen született.


Jelenleg 7 hetes kismama vagyok, de most csak a szénsavmentes csúszik, persze még nincsenek émelygéseim.

2009. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Alattad párral kérdeztem szinte ugyan ezt. Én is kaptam válaszokat! Nézd majd meg. Én is csak ezt tudom meginni, illetve a szódavizet.
2009. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!