Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, ti melyik...

Tapasztalt anyukák, ti melyik kocsit választanátok? Miért?

Figyelt kérdés

8 hós a fiam, 2. kocsinak kellene. Vékony alkat, inkább jobb időben használnánk, vásárláshoz.

[link]


[link]

vagy

[link]


Nem az ár a leglényegesebb, hanem hogy melyik lehet a legjobb kocsi.


2010. ápr. 23. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

nekünk espiro magic 3 van,csak ajánlani tudom:),igaz a tavalyi két kézzel tolható

de ha most kellene a 3 közül választanom,akkor is azt választanám,mert az a legszélesebb,és a legkényelmesebb...

2010. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 3ik tetszik a legjobban,az egyébként olyan starpabirónak is néz ki,nem tudom megmondani miért,de az esernyóbabakocsik nekem minidg könnyebben is billentek,ugyh én olyat nem használok emiatt,de volt olyanunk is.

Nekünk most ilyen van,én ezzel nagyon,de nagyon elégedett vagyok,és nekem is hosszu és vékony a babám,de még jól felöltöztetve is elfért benne kényelmesen!

Azért nézd meg,nekünk ilyen van:

[link]

2010. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az espiro nekem is nagyon tetszik, viszont elég szélesnek találom, mert már ült ilyenben a fiam és mindig oldalra csúszott, bár már tud ülni szépen. Azutolsó talán a legjobb választás ebből a szempontból, nem? Az első meg azért tetszik, mert pillekönnyű, könnyen hurcolható. várom még a válaszokat
2010. ápr. 23. 09:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3ik a legszimpibb! Nekem nagyon fontos, hogy egyefüggő legyen a tolókarja, nekem ez sokkal praktikusabbnak tűnik. Ezek kívül nagynak tűnik a bevásárló rekesze, így könnyen lehet vele menni bevásárolni. Én azt venném.
2010. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok,és szerintem is nagyon fontos kedves kérdezö,h pillekönnyü legyen,amit én linkeltem neked,vagyis amilyen nekünk van,az mindössze kb.6k,és nagyon könnyen tudok vele közlekedni egyedül is,mert a párom sokat dolgozik,és igyen ebben nekem sem döl oldalra a babám.

Remélem sikerül majd választanod,ha a három közül akarsz választani csak,amiket belinkeltél,akkor én a harmadikat venném meg!:D

2010. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3.

nekünk is baby point van, kap a fiamtól rendesen:) és bírja a strapát nagyon, pedig nyúzzuk már majd' 2 éve.

2010. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én a 2 irányból tolhatóságot hiányolom, a lábzsák nem rossz mert télen is használni fogjátok,plusz legyen azért majdnem vízszintesig dönthető,strapabíró és könnyű.Az lenne a jó amúgy ha lenne olyan esernyűkocsi,ami ha nem kell mert már a baba megy,vagy mert úgy tartja kedve,hogy vedd ki,összecsukhatnál és a hátadra csatolhatnál:DÉn erről álmodom,de mivel többfunkciós a kocsink,nekünk ez most kimarad:)


hát nemtudom,ezek közül inkbb a 2.:)

2010. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben az elsőt venném meg. Én azon anyukák közé tartozom akik sokat járnak babakocsival (naponta pár km). Ha könnyű a kocsi sokkal könnyebb tolni. Az én tapasztalatom az, hogy ha a tolókar nincs egybe (hanem két tolókája van) akkor könnyebb tolni, de lehet, hogy egyéni. Bármelyik üzletbe be tudsz majd menni vele könnyedén. Az első gyerekemet is 3 éves korig toltam, de most a másodiknál sem lesz másként. Ép most veszünk mi is hasonlót. A sok tologatástól nálunk kb 1,5 évig tart egy babakocsi.
2010. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Harmnadikat, mert jó nagy a kosara és 4 kereke van, elől bolygósítható, ahogy nézem.
2010. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a harmadikat, elég jól is néz ki és sztem praktikus is.
2010. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!