Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, ti melyik...

Tapasztalt anyukák, ti melyik kocsit választanátok? Miért?

Figyelt kérdés

8 hós a fiam, 2. kocsinak kellene. Vékony alkat, inkább jobb időben használnánk, vásárláshoz.

[link]


[link]

vagy

[link]


Nem az ár a leglényegesebb, hanem hogy melyik lehet a legjobb kocsi.


2010. ápr. 23. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2.

Ezek az elöl 2x2 kerekűek katasztrofálisak.

2010. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha ebből a 3-ból kellene választanom, a 3. a legpraktikusabb, de én inkább keresnék egy olyat amit mindkét irányból tolni tudok. Nagyon érzem ennek a hiányát, mert sajnos nekünk csak egy irányból lehet tolni, és nagyon megbántam.
2010. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, [link] jön be a legjobban a három közül.

A két tolókaros csak az első gyereknél pozitív, a másodiknál rémálom. legalábbis nekem. Egy kézzel macera irányítani, így viszont nehéz a nagybbik gyerek kezéz fogni :-)

nekem átfordítható a babakocsi, de a 3. gyereket nevelem és még soha nem fordítottam magam felé.

2010. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a legelsőt választanám, ha rövid kiruccanásokra használnám, mint pl vásárlás, játszótérre eljutás, piacozás. Nekem hasonló van, Pierre Cardin típusú. Nem egy szuper márka. A sógornőméktől örököltem. Ők azt még zötyögős földúton és építkezésen is használták és még minket is javában szolgál. Az a fajta kocsi nagyon könnyen, egyszerűen összecsukható (esernyőre) és én az autóm csomagtarójában tartom. Emelett a babakocsi mellett van még egy hatalmas, terepjáró babakocsink is. (Muszáj, erre a környékre.)

Én nagyon rábeszélnélek a legelső típusra.

Azért persze nézd meg, hogy melyik milyen, ha összecsukod őket és hogyan fér el az autótok csomagtartójában, persze, ha oda is be szeretnétek tenni.

2010. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy ez 2. kocsinak kell. Gondold át mi tetszett az első kocsitokban és mi nem.

Nekünk is 2 kocsink van, de mivel az első kocsink (lapracsukható) alig fért be a csomagtartóba, ezért másodiknak egy esernyőre csukhatót választottam. Mielőtt elindulunk valahova, átgondolom melyik lenne az ideálisabb, azt visszük.

Az én kislányom sokszor alszik séta közben ezért fontos volt, hogy ne csak két fokozatba lehessen dönteni. Az Espirokat én is nagyon nézegettem, de mivel csak neten tudtam volna látatlanban rendelni egy másik mellett döntöttem, sajnos némi kompromisszummal.

2010. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!