Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ADNÁTOK tanácsot,10-hó babám...

ADNÁTOK tanácsot,10-hó babám nagyon megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-hete jött ki az elsö két fogunk alul.Már jó pár hete nem eszik rendesen,reggel megissza a tápszert,délben fözök neki és mindig öntögetem ki mert nem hajlandó 2-3 kanálnál többet enni.uzsira is csak alig eszik,na most jön a fekete leves,este tápszer ha már hozom és meglátja az üveget kifordúl a kezemből,hogy ő nem eszik,és van amikor csak reggel eszik.mit tegyek szerintetek?Elkeseredett vagyok de nagyon,sajnos nagyon rosszúl állunk anyagilag,és még is öntögetem ki a kajáját,hol a tápszert hol a főzeléket.nem birom már.
2010. ápr. 23. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,mi 8 es fel honaposak vagyunk es ot honapos koraban jott ki az elso ketto foga alul,most pedig negy egyszerre felul.Nalunk december ota megy ez a dolog az evessel,azota is kezdtem az elvalasztast,mert szopni sem volt hajlando.Sajnos sok jo tanacsot nem adhatok,kend be Dentinox gellel es akkor elzsibbad neki,viszont ha nagyon ehes ugyis keri az ennivalot.Fejlodik rendesen?Ha a sulya jo,akkor nincs miert aggodni.
2010. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hós a kislányom, most bújik a két alsó és két felső fogacskák egyszerre, még szopizik. A cici jöhet minden mennyisége, ha külön főztem neki nem ette meg, ahogy elkészítettem ,úgy landolt is a kukába. Ezért elkezdem kóstoltatni a mi főztünkből, azt eszi amit mi. Imádja a húslevest, tésztát, főzeléket, káposztás tésztát. Nem túl fűszeresen készítem, villával összetöröm és jó ízűen eszik velünk.
2010. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, biztos a fogzás miatt van. Utána tuti behozza a lemaradást.Nálunk is így volt.Kitartás.
2010. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!