Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jégkocka tartóban fagyaszto...

Ha jégkocka tartóban fagyasztottam le csirke mellet (persze megfőzve turmixolva), abból hány "kocka" kell a főzelékbe a babámnak? Mondjuk 200g kajába.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyet raktam.
2010. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, akkora mennyiségbe egy elég.


Csak egy tipp, ha megengeded (és nem kötekedés, hanem tapasztalat): ha veszel csirke- vagy pulykamellet, ne főzd meg, hanem csak darabold szét, és úgy kis adagokban fagyaszd le (én folpackba csomagoltam, kis "batyukat" csináltam, úgy tettem el). Sokkal jobb az íze, ha főzés előtt kb. egy órával kiveszed, pici vízbe állítva felolvasztod, így majdnem olyan, mintha frissen vásároltad volna. A megfőzött és utána lefagyasztott húsnak van valami érdekes mellékíze. B.

2010. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is egyet dobok bele. De ha elfogy az, amit előre elkészítettem, akkor úgy fogom csinálni mint a 2. válaszadód. Én is érzem azt a furcsa mellékízt, és nem mellesleg pár hónap és eheti már azt majdnem teljes mértékben amit mi.


*Sz*

2010. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szintén egyet dobok bele.
2010. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!