Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel magyarázható az, hogy a...

Mivel magyarázható az, hogy a 3 és fél hónapos kisfiam 3 hete újból, többször felkel éjjel cicizni?

Figyelt kérdés
2 hónapos korára szépen beállt arra,hogy 8-kor elaludt,aztán pontban 3-kor egyszer megébredt cicizni,majd aludt reggelig. Ez így ment kb. egy hónapig és nagyon jó volt, mert én is tudtam végre pihenni. Aztán elérte a 3 hónapos kort és összedőlt minden. Volt hogy két óránként kelt éjjel és még most is 3-4-szer kel. Először a 3 hónapos növekedési ugrással magyaráztuk,de annak már vége kellett hogy legyen. Nem értem mitől lehet? Annyira rossz hogy megszoktam a jót és megint visszaestünk az elejére.
2008. okt. 2. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányom is ennyi idős, és néha előfordul, hogy éjjel többször kel. Szerintem ez is egy korszak, és majd vége lesz. :-)Nem hiszem, hogy különösebb magyarázatot kéne keresni rá.

Amúgy én is most gondolkodtam el a 3 hós változáson, mert én nem tapasztaltam semmi mást ezen kívül, hogy néha éjjel kel..

2008. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez az egyik növekedési ugrása. Előtte 6 hetes korban van. Így emeli a szükséges anyatej mennyiséget.


[link]


itt van róla egy cikk



Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja a kommentet nem olvastam.... de sztem attól még lehet. Nekem másfél héttel a 3 hós kora előtt volt ilyen


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom vasárnap lesz 4 hónapos és pontosan ugyan ebben a cipőben járunk...Kb 2 hónaposan beállt arra, h este 9-től 3ig aludt, 3kor szopi és ismét alvás reggel.Hát azt hittem, h ez már mindig így lesz...Erre kb 3 hete éjjel 3-4 szer felébred enni és közben is csak úgy alszik, h cici a szájában van. Tudom, h ez nem jó, mert megszokja, de ha nem adom neki a cicit akkor sír(cumit, cumisüvegből teát nem fogad el). Már azon aggódom, h nem elég tápláló neki a tejci stb. Remélem, h hamar rendeződik ez a helyzet....
2008. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet. Ahogy lett 4 hónapos a fiam, vége lett az alvásnak is...Most 6 hónapos, és néha 6x is képes felkelni éjjel. Úgy tűnik ez egy olyan időszak, és majd valamikor lezárul...Sokan írják, hogy 3-4 hónapos kortól újra ébredeznek a babák éjszakánként, lehet hogy akkor jelenik meg náluk a "szeparációs félelem" - a baba fél, hogy az anyukája magára hagyja. Ezzel nem lehet mit csinálni, majd kinövik. Addig kitartást :-)
2008. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Akkor nincs más választás, majd az idő megoldja.
2008. okt. 3. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!