Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtartotta a 3 es fel honapos...

Megtartotta a 3 es fel honapos babatok a fejet egyedul? Mert a mienk nem tartja, nagy baj?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 10:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
hason fekve par masodperc utan ejti le balra, amugy ha haton fekszik is, a bal vallan pihenteti....de ha fuggolegesen tartjuk, esik hatra, egyaltalan nem tudja tartani
2016. szept. 18. 10:23
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartotta, ezért utaltak neurologiara. Kiderult, hipoton.
2016. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6 hetes a babám és tartja már.

szólj az orvosnak és nézesd meg, lehet kéne neki egy kis torna, hogy megerősödjön

2016. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3 hónaposan nagyjából tartotta de néha hátraejtette függőleges helyzetben, már ez se igazán tetszett a gyerekorvosnak de pl hason fekve szépen emelte és alkarra támaszkodott. 3,5 hónapos korában már stabilan tartotta a fejét bármilyen pózból.
2016. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kèrd ki szakèrtö vèlemènyèt. Èn úgy emlèkszem már 5-6 hetesen tartotta függölegesen is meg hason is jó pár percig kinyomta magát. De az tuti, hogy 9-10 hetesen már fordult is.

Az okè, hogy minden baba más ütemben fejlödik, ès ez így normális, de nálatok szerintem egy picit lehettúl lassú. Persze ezt csak orvos tudja biztosan megmondani.

2016. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor már tartani kellene, de nem értem a védőnő vagy az orvos nem veszi észre mikor mentek? Az hogy mi a baja azt mi innen nem fogjuk tudni rengeteg minden lehet, menj és kérj mindenképp szakvéleményt
2016. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kéne tartania ennyi idősen, emlékeim szerint a 3 hónapos státuszon már elvárás ez.
2016. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg, a 6 hetes lányom már tartja a fejét, hason is simán kinyomja magát, fordítja a fejét mind2 irányba. Védőnő is mondta a héten, hogy ezt 2 hónapos korában kell tudnia.
2016. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
Az enyem 3 honaposan mar minden iranyban forgott, es tamasztotta magat. 3 honaposan a minimum elvaras hogy tartsa a fejet+alkaron tamaszkodjon!!!! De ezt a legtobb baba 6 hetes korara tudja!! En devenyeshez vinnem megpedig a leheto leggyorsabban!
2016. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem normalis, főleg, h ahogy írod, féloldalas is (balra húz). Vidd neurologiara es Dévény terápiára.
2016. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!