Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtartotta a 3 es fel honapos...

Megtartotta a 3 es fel honapos babatok a fejet egyedul? Mert a mienk nem tartja, nagy baj?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 10:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha balra húz a fejecskéje vidd neurológiára, gyógytorna is kelleni fog, de a Dévényt nem ajánlom!
2016. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Miert nem ajánlod a devenyt? Nekunk nagyon sokat segített. Igaz, van amikor sirdogalnak a babák, de nem azert mert faj hanem azert mert lefogják oket. De ez a gyogytornara is igaz.
2016. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ikerbabaim holnaputan lesznek 4 honaposak. Mar eleg regota tartjak a fejuket egyedul.

A nagy fiaim is tartottak mar ennyi idosen a fejuket. Szerintem mutasd meg orvosnak! Vedono nem mondott ra semmit?

2016. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, beszeltem gyogytornasszal, o mindenkepp tornat ajanlott...., holnap viszem gyerekorvoshoz is, lassuk mit ajanl...
2016. szept. 19. 12:06
 15/26 anonim ***** válasza:
Igen sajnos baj,ennyi idosen ennek mar menni kene, es a feloldalassagnak is meg kene szunni. Gyerekorvos,neurologia,Deveny minel elobb!
2016. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
sajnos a vedono nem vette komolyan, amikor mondtam, hogy valamit eszleltem, azt mondta 3 honapos korig megoldodik, nagyon nem is nezte meg...de szerintem meg sulyosabb lett
2016. szept. 19. 18:56
 17/26 anonim ***** válasza:
11-es vagyok! A Dévény-tornát egy agresszív módszernek tartom, ami fizikai fájdalommal jár. Igen, a gyógytornán is sírnak, de azt nem hiszem, hogy fáj a hintáztatás! Olvassatok utána a Dévény-módszernek, ami tulajdonképpen a letapadt izmok fizikai erővel történő "felszakítását" (bocsi, nem találtam jobb szót) jelenti! Bár a honlapon most már "erősebb masszírozás"-hoz hasonlítják, de nemrég még ők is úgy nevezték, ahogy most én! Hát én nem csinálnám! Ezért írtam, hogy én nem ajánlom!
2016. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azert ez igy nem teljesen igaz. Nem kellene kampanyolnod ellene, ha egyszer még sosem vettél rajta részt! 9 hónapig hordtam a gyerekemet devenyre, igen, volt, hogy sírt, de a legtöbbször csak azert mert nem mehetett jobbra balra, egy pozícióba kényszerítették. Annyira pedig nem fajhatott neki, mert 3-4 honaposan konkrétan vegig aludta a kezeléseket, csak akkor kezdte zavarni, amikor mar jobban ment volna felfedezni. De

egyebkent volt olyankor is, hogy el lehetett a figyelmét terelni es egy

nyikkanas nelkul vegig csinálta. Arról nem is beszélve, hogy hipotón babáknál szinten kevésbé kellemetlen, mint a feszes izomzatuaknal. Illetve nyilvan az is szamit, hogy hol kell masszirozni. Az egyik leghatékonyabb terapiarol beszélünk egyebkent, igencsak felelőtlenségnek tartom, hogy valaki heti egy-két kis sírás miatt inkabb nem viszi a gyerekét, kockáztatva ezzel késobb tanulási nehézségeket,

figyelemzavart, hiperaktivitást stb stb. Egy szó, mint száz, a te dolgod hova viszed a gyrekedet, ill. miben hiszel de nem kellene látatlanban itelkezned, csak mert te elkepzeled, hogy milyen lehet egy ilyen kezelés.

2016. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja igen, plusz a "hintaztatas" biztos egyenértékű az izmok es az idegvegzodesek speciális stimulalasaval...
2016. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Bakker, gondolkozz mar!!! A gyogytornas hintaztatas maximum az idegrendszeri fejlodesre van hatassal, de ha letapadt izomzat miatt nem fejlodik mozgasugyileg, akkor aztan hintaztathatod evekig!!!! Faj, faj, ez van, de akarod a gyereket tolokocsiban hordozni 3 evesen, mert a feszes izomzata miatt nem tud megtanulni jarni??? A deveny egyebkent ugyanugy hatassal van az idegrendszeri fejlodesre, szoval jotekony hatasa van boven. Le lehet huzni, de ez van!
2016. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!