Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok néha csak hagyni...

Ti szoktátok néha csak hagyni a babát sírni?

Figyelt kérdés
Amikor már megvolt a kaja (tápszer), a szoptatás (kevés tejem van, de azt kiszopizza), a séta a friss levegőn, a büfiztetés, a tea, a ringatás, pocak simogatás, tisztába tevés, kapott cumit is, és így elalszik a karomban, lerakom a kiságyba és megint üvölt. Ilyenkor már nincs ötletem, hagyom, hadd sírjon. Olyan negyed óra alatt álomba sírja magát. Ez általában minden délután megismétlődik, napközben meg este általában evés vagy séta után elalszik. Szerintetek baj ha hagyom kibőgni magát? Ti szoktátok csinálni?
2016. szept. 20. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyenkor ringattam újra. Negyed óráig tétlenül nem bírtam volna ki, hogy hallgassam ahogy sír, pedig én aztán nem vagyok mintaanya, pl 8 hónapos korában visszamentem dolgozni és a férjem jött el gyedre. De sírni firejt nem hagytam. Lehet, hogy fáj a hasa, bevág a pelus, zavarja a címke a bodyban, fél vagy csak vágyik rá, hogy valaki babusgassa.
2016. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem baj, nagyon nem jó. Én sosem hagytam sírni 1-2 percnél tovább. Valami oka van annak, hogy sír.Nagyon nem jó így. Esetleg fektesd le magad mellé aludni. Érezni fogja, hogy ott vagy mellette, és nyugodtabban alszik majd.
2016. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Míg csecsemő volt soha nem hagytam (magaban) bőgni. Volt hogy sírt a karomban, mert nem hatott semmi, de eszembe nem jutott bevágni az ágyba, hogy "jól van te magatehetetlen csomag, én feladom".
2016. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sajnos ha újra ringatom akkor is sír ha lerakom. Ha rajta múlna a kezemben lenne következő etetésig. Mellettem is sír. 2 hetes. Pont ma nézte védőnő, gyerekorvos is, minden rendben vele. Emésztés segítő teát is kap. Sírás után édesdeden alszik. Mintha csak kéne napi negyed óra h kitombolja magát. És hát nem tudom más hogy oldja meg, de nekem is kell a szünet az etetések között, különben hogy mossam el a cumisüvegét, vigyem ki a használt büdi pelenkát stb?
2016. szept. 20. 15:23
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Botrány, ami ma itt van.... Ennyi "anyát"!
2016. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem, hagytam hogy a karomban aludjon ilyenkor. Minden más megvárt. Ha felébredt letettem a játszószőnyegre és elvégeztem a dolgaim.
2016. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%

na mármost le lehet pontozni nyugodtan, meg lehetek én a világ legrosszabb anyukája, DE!

tapasztalat, h a 1,5hónapos gyerek si tud hisztizni, csak hogy karban legyen…

leteszi az ember, elkezd üvölteni (könnycsepp sem mindig van), s amikor látja, h közeledek felé, kinyújtom a kezem, s már majdnem hozzáértem, h felvegyem, egyből elhallgat…. majd ismét hátrálok és elkezd ordítani.

Nyilván nem jó a gyerek, ha sokáig sír, DE! kérdem én: egy több hónapos, nagyobb babánál hogy lehet azt megoldani, h egész nap karban legyen? Fizikailag sem bírja az ember.

Nem baj az, ha kicsit hagyod sírni, ha az valóban hiszti, h vedd fel és karban legyen.

nyilván ha fáj vmi és az a baja, akkor másképp sír és észre fogod venni.

2016. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%

Elnézést, amíg írtam a választ, addig érkezett még komment, most olvasom, h 2 hetes...

ne hagyd sokáig sírni, mert belázasodik, stb...

2016. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Neked se kellett volna még gyerek...

Mondjuk kösd magadra, vegyél elég üveget, hogy elég legyen egyszer mosogatni, a szaros pelenkát meg minek hurcolod? Miért nem a pelenkázónál van a kuka? Tedd uzsonnás zacskóba és úgy a kukába, ha ennyire finnyás vagy a szagokra.


Soha nem hagytam ilyen piszlicsáré okok miatt sírni. Ennyi idősen egész nap mellettem aludt két szoptatás között. "Kinőtte", nem lett matrica attól hogy kielégítettem a közelségre való igényét.

2016. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát, most 5 perc sírás után aludt be, kb amíg wcre mentem meg kiírtam ezt a kérdést:D egyelőre nem látok túl sok megoldást...
2016. szept. 20. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!