Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sok alvás 3 hónapos babánál?

Túl sok alvás 3 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

3 hónapos babám egész nap alszik, felsír ha éhes, eszik így ébren van egy etetésnél max. fél órát és a büfizés alatt már alszik is vissza.Ma szerintem max. (etetésekkel együtt) 3-4 órát volt ébren.


Véleményetek szerint nem alszik túl sokat?Az aluszékonyság (ha ez az egyáltalán) jelezhet betegséget?


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. szept. 20. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak most van? Lehet akar az idojarastol is, nagyon almosito.
2016. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is volt mikor sokat aludt. Úgy értem egyszer mikor szinte 2 napot végigaludt egymás után és csak enni kelt fel komolyan aggódtam miatta 3,5 hónapos korában. Ezután meg másfél órát volt ébren 2 alvás között, eddig nagyjából 1 órát ha ébren bírt lenni.

Egyébként az aluszékonyság jelezhet betegséget de frontkor, meg ki tudja még mitől előfordul, nekem a fiam közel egy évesen is tart még alvós napot, a múlt héten 6 órát aludt nappal 2 részletben meg éjjel 10-et, aggódtam akkor is. :) egyetlen nap volt aztán visszaállt az eredeti. Nem jelentett semmit.

2016. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is ilyen volt.4 honapos koraig evett, aludt.Nem viccelek!Ket etetes kozott alig volt fent egy oracskatHalalra izgultam magam, a gyerekorvos meg csak rohogott.Most 9 honapos es 2 orat alszik napkozben.Semmi baja!Orulj, es elvezd ezt az idoszakot🙂
2016. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos koráig max. 20 percet aludt egyhuzamban! A fiam csak enni kelt fel, vagy azt se! Volt, hogy én keltettem fel, hogy enni kéne! Hagyd aludni! De figyelj arra, hogy max. 4 óránként egyen! Alvás közben fejlődik az agya és az idegrendszere!
2016. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Nem minden nap ilyen, de aztán a tegnapi nap is változott mert a fiatalember 19-től 23 óráig mulatozott ☺ és mulattatott minket is.
2016. szept. 21. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!