Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok be a Vigantolt,...

Hogy adjátok be a Vigantolt, ha nem nyitja ki a száját?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hós, de nem tudom, lenyeli-e a cseppet.

Ha odatartom a szája fölé az üveget, akkor picit kinyitja a száját és kidugja a nyelvét úgy, hogy csak a nyelve alá tudnám cseppenteni. Ha megpróbálom rávenni, hogy húzza be a nyelvét, akkor a száját is becsukja, ha meg kidugja a nyelvét, akkor meg nincs rés a szája és a nyelve között. Ilyenkor néha a nyelve hegyére cseppentem, de ahogy visszahúzza, simán rátörlődik a felső ajkára szerintem a nyállal. :D

Ti hogy csináljátok?



2016. szept. 21. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Mindig kiskanállal adtam be neki. Így a kanalat is szokta.
2016. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A legegyszerűbb a cumira cseppenteni, ha szoptatod, akkor a mellbimbóra. Mi is mindig küzdöttünk vele, ha kanálra teszed, akkor arra rátapad annyi, hogy a gyerek szájába talán nem is jut már.
2016. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fogzós a lànyom. Kipöckölöm a szàjàt és mellé cseppentem. ( vagy a sajàt keze vagy az én ujjam vagy ràgóka kerül a szàjàba màsik oldalon meg titkon megy a csepp)

Most múlt 5 hónapos most kezdte elfogadni a kanalat innentől lényegesen egyszerűbb lesz.

A fiammal annó nem volt ennyi szenvedés, simàn kanàllal kapta.

2016. szept. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a szájába kerül akkor az úgy elég. Nem baj, ha a nyelve alá. De kiskanálra is cseppentheted és pár csepp anyagejjel/tápszerrel is be tudod adni. Én úgy adtam be egyébként, máshogy nem ment. A cumival sose tudtuk mi lesz, néha el se vette mondjuk 2 hónapos korában gond még nem lett volna vele.
2016. szept. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Kiskanállal adtam, nem maradt rajta erre mindig figyeltem. Ügyesen kell csinálni.
2016. szept. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiskanálba tápszer, abba csepp, újszülött kortól. Én is próbáltam közvetlenül a szájába, nekem úgy nem sikerült.
2016. szept. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elején mellbimbóra, majd kiskanàlba, dr volt, hogy az nem tetszett neki. Mostmár az ujjamra és azt dugom be. Mivel fogzik, örömmel harap(na). :)
2016. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom a fentiek alapján. Szoptatom, de bimbóvédővel. :)
2016. szept. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!