Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ennyit esik a babája?

Másnak is ennyit esik a babája?

Figyelt kérdés
14 hónapos a fiam..kapaszkodva megy.Olyan sokszor elesik.persze,tudom ez ilyen időszak,de mindig a kis fejét üti be,tegnap is olyat esett,hogy a homlokán lett egy jó kis folt.Kivédeni nem nagyon lehet,csak kíváncsiságból kérdezem meg persze nagyon aggódok,hogy valami baja lesz.
2016. szept. 22. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam amíg kapaszkodva ment inkább eleinte esett sokat, de nem volt gáz. A legrosszabb az volt, amikor először kapaszkodva felállt, na akkor hetekig állandóan elesett, nem kicsiket (nem lett semmi baja a fájdalmat levéve). Amikor önállóan elindult meg vagy karra vagy fenékre esett és sírni max mérgében sírt. Bár voltak/vannak balesetek kapaszkodva és önállóan is de nem jellemző napi többször azért, de még mindennap sem.
2016. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, nem estek sokat. Talán 1-2-szer csak. De akkor is kicsit és nem ütötték meg a fejüket, a fenékre esés volt jellemző.
2016. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam akkor esett sokat, mikor kezdett felkapaszkodni a bútorok mellett. Úgy dőlt el, mint egy zsák krumpli. Szépen lassan megtanult esni, már ügyesen lehuppan a popójára. 11 hónapos, próbál egyedül eljárni, akkor van gond, ha fáradt - akkor bukdácsol.
2016. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém esős, de nem ennyi idősen, ha másfél-két évesen. Olyan szitukba is belement, amibe nem kellett volna. Most lassan három éves, de most is színminta sor van a térdétől lefelé :) soha nem esett komoly baja, pedig folyton beütötte magát.
2016. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már annyira kivagyok..Vettünk neki bébi taxit amit tud tolni mint egy járássegítőt.De persze ő nem úgy tolja hanem inkább görnyedve az oldalánál,a kerék úgy ugye nem forog meg akad és átesik rajta. De csak azért is úgy csinálja.
2016. szept. 22. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam 16 hónapos. 9 hónaposan már ment. Azóta is nagyon sokat esik. Mindig fejre. Vahy mert szalad és a saját lábába megbotlik, vagy éppen le a lépcsőn (2db lépcső van) vagy a kismotorról de általába mindig a fejét üti be. Mindig van rajta seb vahy pukli. Eddig nem volt semmi baja a fájdalmon kívűl.
2016. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves harmas valaszolo! Az enyem is zsak krumpli volt es borzaszto volt... nala ez azt jelentette hogy a feje koppant hatalmasat mert hatradolt folyton... ugye nem tortent maradando bajuk a gyerekeinknek?
2016. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, anyukám egyszer látta így zsák módjára esni, azt mondta én is rengeteget borultam hasonlóképp és még durvábban, mégis itt vagyok... 3-as
2016. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!