Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babát milyen gyakran...

2 hetes babát milyen gyakran kell kivinni?

Figyelt kérdés
A babakocsit nem tudom egyedül kivinni, kendőben meg még nem merem sokáig vinni, császárral született. Férjem késő este ér haza, csak hétvégén tudok szinte kimenni vele... panelban lakunk, ha kiszellőztetek, utána nagyon hideg van, és mivel távfűtés, befűteni sem tudok, így nem is nagyon szellőztetek... lesz ebből hátránya a kicsinek?
2016. szept. 22. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ki kellene vinni legalább fél órára. Ha nem tesezd, akkor beteges lesz. Egyelöre még nincs hideg, nem értem, miért vagy így kétségbeesve!
2016. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hello. Én védőnő vagyok. -5 fok a határ amiben lehet sétáltatni babát, bár erre az orosz kismamáim (2 család is volt a körzetemben) néztek nagyon mosolyogva hogy hát izé..feléjük az már az enyhébb időszak mikor annyi van, a finn anyuka meg ugyancsak nevetett egy jót, hogy náluk a -5-re mondják azt, abban alszik legjobban a baba... Na de komolyra fordítva a szót inkább magad miatt necces. Babókát ha jól felöltözteted naposabb őszi időben 1-2 óra, akár több részletre bontva. És az nagyon szuper ha van napi egy alapos szellőztetés.
2016. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem a hideg miatt vagyok kétségbeesve, hanem nem tudom megoldani a kivitelt a panelban. Még az erkélyre sem tudom kitenni, mert galambos ház, folyamatosan potyogtatnak be az erkélyre :(
2016. szept. 22. 16:49
 4/16 anonim ***** válasza:
miért nem tudod babakocsiban levinni? Nem csak a babának, anyának is jól esik a friss levegő, a séta. Nekem 6 napos a babám szintén panelban lakunk és már alig várom, hogy mehessünk sétálni.
2016. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mert nem szabad a császár miatt emeljem a babakocsit, tároló pedig nincs, hogy lenn tartsam
2016. szept. 22. 17:13
 6/16 anonim ***** válasza:
Hányadikon laktok? Van lift?
2016. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs szomszéd vagy ott lakó aki akár egy kávéért segítene levinni meg felhozni napi egyszer? Akár még napi 500 forintot is ajánlhatnál neki.
2016. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Autótok nincs? Hallottam olyat, aki a lenn parkoló kocsi csomagtartójában tartotta a babakocsit összecsukva. Lement a panelből a gyerekkel, összerakta a babakocsit és indult sétálni.

Vagy ha nincs autótok, a teraszon felmosol, letakarítod a galambszart, majd kiviszed a picit levegőzni a teraszra.

Nekem császár után 3 hétig volt segítségem, utána én cipeltem a babakocsit, igaz csak az 1. emeletről.

2016. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nincs lift sajnos. most költöztünk nem igen ismerek senkit. azért kérdezem, hogy mennyire fontos, mert akkor ha ebből hátránya lesz, vhogy megoldom, de ha nem tragédia, ha nem naponta megyünk le, az sokkal jobb lenne
2016. szept. 22. 17:27
 10/16 A kérdező kommentje:
van kocsi, csak férjem azzal jár dolgozni
2016. szept. 22. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!